Onaylı Dijital Mülkler Listesine Giren Ethereum Classic’in Değeri %14 Arttı

Google News

Kripto para borsası üzerine araştırmalarıyla bilinen ekip Cryptonaire, Ethereum Classic’i Onaylı Dijital Mülkler (VDA) listesine eklediğini açıkladı. Haberlerin üzerine Ethereum Classic (ETC) %14 değer kazanarak 28.20 dolar oldu.

Ethereum Classic açık kaynaklı, blockchain bazlı, halka açık bir paylaştırılmış bilgi işlem platformu ve akıllı sözleşme (betik) özelliği ile birlikte sunuluyor. Ethereum Classic’in yerel koini ise Classic Ether.

2010’dan beri Cryptonaire, kripto para borsaları üzerine detaylı araştırmalar ve tahmin raporları sunuyor. Firma diğer yatırım araştırma kuruluşlarından farklı olarak sadece dijital mülk borsaları üzerine araştırmalar yapıyor. Şeffaflık, güvenli yatırımlar ve dürüstlüğü temel prensip edinmiş olan şirket, tüketicilerin ve yatırımcıların kripto para borsasını toplu kabulü için çalışıyor. Bu gayeler içinde Cryptonaire kripto borsaları ve geliştiricileri ile sağlıklı ilişkilerini korusa da herhangi bir tarafa yakınlık göstermiyor. Bunun en basit sebebi ise şirketin piyasaya karşı nötr kalmayı, borsalar üzerine sağlam ve dengeli araştırma raporları sunmayı amaçlıyor olması. Listeye alınacak bir kripto birim detaylı bir doğrulamaya tabi tutuluyor. Ethereum Classic (ETC), Onaylı Dijital Mülkler (VDA)’ya eklenen son token. Cryptonaire açıklamayı Twitter aracılığı ile yaptı.

ONAYLI DİJİTAL MÜLKLER (VDA) LİSTESİ

• Bitcoin (BTC)
• Litecoin (LTC)
• Ethereum (ETH)
• Monero (XMR)
• Ripple (XRP)
• Digital Cash (DASH)
• ZCash (ZEC)
• NEO (NEO)
• IOTA (IOT)
• QTUM (QTUM)
• Bitcoin Cash (BCH)
• NEM (XEM)
• ETC (Ethereum Classic)

ETHEREUM CLASSIC’IN KÖKENİ:
Ethereum platformunu “Ethereum Classic” (ETC) ve “Ethereum” (ETH) olmak üzere iki kategoride inceleyebiliriz. Bu çatallanmadan önce token sadece Ethereum olarak geçmekteydi, sonrasında yeni blockchain ağı Ethereum (ETH) ismi ile devam ederken eski ağ Ethereum Classic (ETC) ismini aldı. ETC, Ethereum şirketinin anlaşmazlığı üzerine DAO konusunda verilen Hard Fork kararına ilişkin geliştirilmişti. 1920000. blokta gerçekleşen DAO Hard Fork’undan önce ETH sahibi olan kullanıcılara forktan sonra denk miktarda ETC verilmişti.

Ethereum Classic topluluğu ETC’nin Onaylı Dijital Mülkler listesine katılmasını kutluyor.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku