Usta Analistten ONS ve Gram Altın İçin Tarihi Tahmin!

FSTiBZ9XwAEOoiH
FSTiBZ9XwAEOoiH
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasındaki yorumlarıyla tanınan Selcoin takma adlı analist Selçuk Ergin, altın piyasası hakkında da yorumda bulundu ve ‘güvenli liman’ olarak tanımladığı gram altın fiyatının daha gidecek yolunun olduğunu iddia etti.

Analiste göre, gram altın güvenli liman

Yeni bir Youtube yayınında “Israrla üzerine basarak gram altın alın” dediğini belirten Selcoin, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda da bunu tekrarlıyor:

Yeni bir pandemi ya da FED’in ayak oyunları vs. konu her ne olursa olsun her videomda ısrarla vurguladığım cümle: Gram Altın Güvenli Liman. Önümüzdeki süreçte de öyle olacağını düşünüyorum. Portföyleri sepet yapmak hayat kurtarır.

Kriptokoin.com haberlerinde de yorumlarına yer verdiğimiz Selcoin, Youtube yayınında, gram altının şimdi ve ilerde yatırımcısını riskten en fazla koruyacak yatırım aracı olduğunu belirtiyor. Analiste göre, maksimum kazanç sağlamayabilir, ancak kaybı asgari düzeye indirir.

“Gram altında yükseliş, 1.400 TL’ye kadar devam edebilir!”

Gram altının hangi seviyeden alınabileceğine dair de görüş beyan eden Selcoin, 800 TL seviyesini işaret ediyor. Gram altın fiyatları yazının yazıldığı sıralarda Dolar/TL kurundaki hareketin etkisiyle 960 TL seviyesinde işlem görüyor. Bir takipçisinin “960 seviyesinden gram alınır diyorsun doğru mu anlıyorum?” sorusunda ise analist şu şekilde cevap veriyor:

1 aydır her videoda 900 TL civarından gram altın alınır diyorum. Yükseldikten sonra yeniden soruyor insanlar. 1.000 TL’yi geçince yeniden soracaklar. 1.400 olacak ve tepeden alacaklar. Sonra suçlu ben olacağım gene :)

Youtube yayınında da insanların yükselince sormaya başladığını söyleyen Selcoin, gram altın için beklentisinin 1.000 TL üzeri olduğunu belirtiyor ve bu yükselişin 1.400 TL seviyelerine kadar devam edebileceğini iddia ediyor. Alım seviyeler için de görüşlerini paylaşan analist, gevşeme alanları kovalamak gerektiğini söyledikten sonra, şu seviyelere dikkat çekiyor:

900 TL seviyenin değerlendirilebilir olduğunu söyledik. Şu an bulunduğu alan 916 TL bant alanı destek gördü. 950 TL gelen seviyeyi alınabilir diye söyleyemem. 1.000 TL kendine hedef edecek. 950 TL’de satış gerçekleştirebilir. 1.400 TL seviyesine gelmesini bekliyorum.

Ons cephesine de bakan Selcoin, ons altın fiyatlarında 19 Mayıs tarihinden itibaren bir kırılımın gerçekleştiğini ve yükselişin sertleşeceğini iddia ediyor. Öte yandan analist, ons altındaki kırılımın şu an sahte (fake) olduğunu belirtiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Usta Analistten ONS ve Gram Altın İçin Tarihi Tahmin!