Ontology (ONT), Ekosistem Hızlandırma Programını Başlattı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz gün sitemizin Koin Keşif kısmında sizlere Ontology kripto para ve ekosistemini anlatmıştık…

Ontology bugün Ontology Olympus Accelerator(Hızlandırma) (OOA) programını başlattı. OOA, çeşitli alanlarda çalışmak üzere uzmanlaşmış teknoloji uzmanlarını Ontology blokzincirinde çalışacak dağıtılmış iş uygulamalarını birlikte geliştirmek için davet etti.

Ontology ayrıca Chain of Things (COT) ile de bir partnerlik anlaşmasına vardığını duyurdu. Bu Ontology’nin teknoloji ve zeka alanındaki ilk stratejik partnerliği…

Ontology Olympus Accelerator programı açık kaynak kodları ve işbirliğine dayalı dağıtılmış güven ekosisteminin oluşturulması için ekiplere teknik, finans, pazarlama ve yasal konularda destek sunmayı vaat ediyor.

Program mevcut girişimlerin geliştirme ekiplerini desteklemek için yaklaşın 1.5 Milyar Dolar değerinde token yatırımı yapacak. Ontology Olympus Accelerator kapsamlı bir ekosistem hızlandırıcı olmayı planlıyor ve bu ekosistemin destekleyeceği alanlardan bazıları şunlar:

Teknik

  • Özel iş zinciri geliştirme
  • Blokzincir temelli genel donanım desteği

İş

  • Ontology ekosistemi kullanıcılarını paylaşma
  • Sektör ortakları ile işbirliği sunma

Sermaye

  • Ontology yatırım fonu
  • Ontology kuluçka fonu

Yasal

  • Küresel çapta profesyonel yasal destek sağlama

Ontology’nin kurucusu Jun Li şöyle diyor:

“Bu hızlandırma programı ile Ontology ekosistemine daha fazla yetenek ve uygulamanın eklenebileceğini umuyoruz.”

Ontology ayrıca iki farklı organizasyon daha kurduğunu açıkladı. Bunlar Ontology Advisor’s Group (Ontology Danışma Grubu) (OAG) ve Ontology Global Capital (Ontology Küresel Sermayesi) (OGC). Bunlardan OAG Ontology ekosistemi için stratejiler ve sektörel rehberlik sağlarken OGC, blokzincir yatırım ekibi tarafından tahsis edilecek Ontology ekosistem fonlarını içerecek.

Ontology (ONT), Ekosistem Hızlandırma Programını Başlattı