Reklamı kapat

Ontology (ONT), Ekosistem Hızlandırma Programını Başlattı

Mert Kaya
Mert Kaya 4 Haziran 2018
0 görüntülenme

Geçtiğimiz gün sitemizin Koin Keşif kısmında sizlere Ontology kripto para ve ekosistemini anlatmıştık…

Ontology bugün Ontology Olympus Accelerator(Hızlandırma) (OOA) programını başlattı. OOA, çeşitli alanlarda çalışmak üzere uzmanlaşmış teknoloji uzmanlarını Ontology blokzincirinde çalışacak dağıtılmış iş uygulamalarını birlikte geliştirmek için davet etti.

Ontology ayrıca Chain of Things (COT) ile de bir partnerlik anlaşmasına vardığını duyurdu. Bu Ontology’nin teknoloji ve zeka alanındaki ilk stratejik partnerliği…

Ontology Olympus Accelerator programı açık kaynak kodları ve işbirliğine dayalı dağıtılmış güven ekosisteminin oluşturulması için ekiplere teknik, finans, pazarlama ve yasal konularda destek sunmayı vaat ediyor.

Program mevcut girişimlerin geliştirme ekiplerini desteklemek için yaklaşın 1.5 Milyar Dolar değerinde token yatırımı yapacak. Ontology Olympus Accelerator kapsamlı bir ekosistem hızlandırıcı olmayı planlıyor ve bu ekosistemin destekleyeceği alanlardan bazıları şunlar:

Teknik

  • Özel iş zinciri geliştirme
  • Blokzincir temelli genel donanım desteği

İş

  • Ontology ekosistemi kullanıcılarını paylaşma
  • Sektör ortakları ile işbirliği sunma

Sermaye

  • Ontology yatırım fonu
  • Ontology kuluçka fonu

Yasal

  • Küresel çapta profesyonel yasal destek sağlama

Ontology’nin kurucusu Jun Li şöyle diyor:

“Bu hızlandırma programı ile Ontology ekosistemine daha fazla yetenek ve uygulamanın eklenebileceğini umuyoruz.”

Ontology ayrıca iki farklı organizasyon daha kurduğunu açıkladı. Bunlar Ontology Advisor’s Group (Ontology Danışma Grubu) (OAG) ve Ontology Global Capital (Ontology Küresel Sermayesi) (OGC). Bunlardan OAG Ontology ekosistemi için stratejiler ve sektörel rehberlik sağlarken OGC, blokzincir yatırım ekibi tarafından tahsis edilecek Ontology ekosistem fonlarını içerecek.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

5 Haziran Bitcoin Fiyat Analizi Bitcoin (BTC) Fiyat Takibi: Ayılar Fiyatın Yükselmesini Engellediler! Bitcoin Fiyatında Öne Çıkan Etkenler  Bitcoin 7,800 dolar seviyesini test ettikten sonra 7,400 dolar seviyesine geri çekildi Bitcoin fiyatı son zamanlarda azalan trend çizgisinden çıktı ve tekrar test için...
mcgregor 5 Haziran 2018