Önümüzdeki Boğa Koşusu Öncesinde Alınabilecek 30 Kat Büyüme Potansiyeline Sahip İlk 3 Altcoin! 🚀

Önümüzdeki Boğa Koşusu Öncesinde Alınabilecek 30 Kat Büyüme Potansiyeline Sahip İlk 3 Altcoin! 🚀
Önümüzdeki Boğa Koşusu Öncesinde Alınabilecek 30 Kat Büyüme Potansiyeline Sahip İlk 3 Altcoin! 🚀
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2024’teki boğa koşusu, kripto para birimlerine olan ilginin artmasına neden oldu. Birçoğu hangi altcoinlerin en büyük getiriyi sağlayabileceğini araştırıyor. Muazzam bir büyüme potansiyeline sahip olanlardan birkaçı özellikle umut verici olarak öne çıkıyor. Hangi üç altcoin projesinin hızla yükselme potansiyeline sahip olduğunu ve bunları her istekli yatırımcının portföyünde olmazsa olmaz haline getirdiğini keşfedin. Bu seçenekleri derinlemesine inceleyin ve bunların neden kripto alanında bir sonraki büyük kazananlar olabileceğini öğrenin.

CYBRO Ön Satış: Milyonda Bir DeFi Yatırım Fırsatı

CYBRO, özel token ön satışıyla kripto balinalarının dikkatini çekiyor. Bu son teknoloji ürünü DeFi platformu, yatırımcılara her türlü piyasa koşulunda kazançlarını en üst düzeye çıkarmak için benzersiz fırsatlar sunuyor.

Uzmanlar, CYBRO tokenlarının her birinin yalnızca 0,025 dolar ön satış fiyatıyla mevcut olmasıyla, %1200’lük bir potansiyel yatırım getirisi öngörüyor. Bu nadir, teknolojik açıdan gelişmiş proje, şimdiden önde gelen kripto balinalarını ve etki sahibi kişileri cezbetti ve bu da güçlü bir güven ve ilgiye işaret ediyor.

CYBRO token holderları, staking ödüllerinden, özel airdroplardan, satın alımlarda para iadesinden, indirimli ticaret ve borç verme ücretlerinden ve platform içindeki güçlü sigorta programından yararlanacak .

Bu ön satış için toplam tokenlerin yalnızca %21’inin mevcut olduğu ve yaklaşık 25 milyonunun zaten satıldığı göz önüne alındığında, bu, bilinçli yatırımcıların gerçekten milyonda bir olan bir projede pay sahibi olmaları için altın bir fırsat.

>>> Kripto Portföyünüzü CYBRO ile Geliştirin! ŞİMDİ katılın ve gelecekte %1200’e varan getiri elde etmeyi hedefleyin! <<<

Polkadot (DOT) Fiyatına Genel Bakış: Mevcut Durum ve Kısa Vadeli Tahmin

Polkadot (DOT) şu anda 6,60-7,58 dolar aralığında işlem görüyor. Altcoin 8,17 dolarda dirençle karşı karşıya ve 6,21 dolarda desteğe sahip, diğer seviyeleri ise 9,15 dolar ve 5,23 dolarda. 10 günlük basit hareketli ortalama 6,46 dolar, 100 günlük ortalama ise 6,88 dolar. RSI 45,46 ve MACD seviyesi -0,02 ile piyasa bir düzeltme aşaması gösteriyor. 1 haftalık ve 1 aylık fiyatlar -%8,50 oranında düştü, bu da yakın vadede düşüş eğilimine işaret ediyor.

NEAR Protocol Fiyatına Genel Bakış: Mevcut Eğilimler ve Geleceğe Bakış

NEAR Protocol (NEAR) şu anda 6,86 ile 7,76 dolar arasında işlem görüyor. Altcoin 8,32 dolar ve 9,22 dolarda dirençle karşı karşıya ve 6,52 dolar ve 5,62 dolarda desteğe sahip. Geçen hafta NEAR’ın fiyatı %10,73 düştü ve geçen ay da %12,29 düştü. Ancak son altı ayda %193,46 gibi önemli bir artış yaşandı. RSI 41,96, aşırı satış bölgesine yaklaşıldığını gösteriyor ve -0,05 MACD seviyesiyle NEAR düzeltme aşamasında görünüyor.

Altcoin Seçimleri için Çözüm

DOT ve NEAR gibi altcoin projeleri uzun vadede umut verici bir büyüme sunuyor ancak kısa vadede daha az potansiyele sahip olabilir. CYBRO, Blast Blockchain’in yerel getiri potansiyelinden yararlanan benzersiz kazanç pazarıyla öne çıkıyor. İlk piyasaya sürülmesi 2024 yılının 2. çeyreği için planlanıyor. Erken yatırımcılar, CYBRO token ön satışına katılarak projeye uygun koşullarla girme şansına sahip olacak.

Web Sitesi: https://cybro.io

Twitter: https://twitter.com/Cybro_io

Discord: https://discord.gg/xFMGDQPhrB

Telegram: https://t.me/cybro_io

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Önümüzdeki Boğa Koşusu Öncesinde Alınabilecek 30 Kat Büyüme Potansiyeline Sahip İlk 3 Altcoin! 🚀