Önümüzdeki Hafta Alınacak Altcoinler Açıklandı: RNDR de Var!

Önümüzdeki Hafta Alınacak Altcoinler Açıklandı: RNDR de Var!
Önümüzdeki Hafta Alınacak Altcoinler Açıklandı: RNDR de Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasa dalgalanmalarla boğuşurken, çeşitlendirmeye yönelik stratejik bir yaklaşım çok önemli hale geliyor. Ivan Zhelev’in de aralarında bulunduğu analistler, yatırımcıların mevcut piyasa dinamikleri arasında değerlendirmek isteyebileceği, 10 doların altında fiyatlandırılan ve gelecek vaat eden RNDR dahil üç kripto para birimine ilişkin görüşlerini paylaşıyor. Ayrıca son zamanlarda piyasada yaşanan dalgalanmalar ışığında Render (RNDR), Dogecoin (DOGE) ve Solana (SOL) gibi altcoinler umut verici bir eğilim sergiledi. Analist Shayan Chowdhury, bu coinlerin önümüzdeki hafta potansiyel olarak yenilenmiş kazançlar yaşayabileceğini öne sürüyor…

Analistler, RNDR ve bu 5 altcoin’e dikkat çekiyor

UNI, DeFi’de devrim yaratıyor

Uniswap (UNI), yenilikçi Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) modeliyle merkezi olmayan borsa alanında öncü olarak kendini kanıtlamıştır. Geleneksel emir defterlerine olan ihtiyacı ortadan kaldıran Uniswap, doğrudan Blockchain üzerinde kolaylaştırılmış token takasları sağlayarak verimli ve güvenli ticaret arayan kullanıcıların ilgisini çekmektedir.

Yakında İlk 20’de! Usta Analist Bu 2 Altcoin Tahminlerini Açıkladı

UNI’nin token sahiplerinin teklif sunabildiği ve oy kullanabildiği yönetişim yapısı, bir ademi merkeziyetçilik katmanı ekliyor. Mevcut fiyatı 5 dolar civarında olan UNI, 42,4 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Bu nedenle şu anda uygun bir giriş noktası sunmakta. İşlem hacmine göre en aktif merkezi olmayan borsa olan Uniswap, tekliflerini gözetim dışı mobil cüzdanları ve ölçeklenebilirlik platformlarıyla uyumluluğu içerecek şekilde genişleterek gelişmeye devam ediyor.

 Cosmos, potansiyel büyümeye hazır

Cosmos (ATOM), çeşitli Blockchain platformları arasında birlikte çalışabilirliği geliştirmek için tasarlanmış bir ağ olarak faaliyet göstermektedir. Bir Proof-of-Stake Blockchain’i olan Cosmos Hub içinde konumlandırılan ATOM, yalnızca Cosmos ekosistemini denetlemekle kalmaz. Aynı zamanda Bitcoin ve Ethereum gibi harici Blockchain bağlantıları da kolaylaştırır.

Danışmanlık Şirketi Uyardı: Bu Altcoin’e El Sürmeyin!

Mevcut değeri 9,18 dolar olan ATOM, özellikle v9-Lambda yükseltmesinden geçerken potansiyel büyüme için hazırdır. Bu yükseltme, çoklu güvenlik sunmakta. Böylece doğrulayıcılar için süreci kolaylaştırıyor ve stake edenler için daha fazla getiri sağlıyor. Portföy çeşitlendirmesi ve minimum maliyetle güvenli işlemler arayan yatırımcılar ATOM’u cazip bulmakta.

Celestia (TIA) da izlenecekler listesinde

Celestia (TIA), veri kullanılabilirliği örneklemesiyle ilgili zorlukları ele alan modüler bir Blockchain sunmakta. TIA, birden fazla rollup ve Ethereum tabanlı DApp’lerin entegrasyonunu sağlamak istiyor. Böylece güvenli ve verimli bir ekosistem yaratmayı amaçlamaktadır. Kısa süre önce piyasaya sürülmesine rağmen Celestia, Layer2 (L2) projelerinde ilgi gördü. Projenin token’ı (TIA) ilk çıkışından itibaren %200’lük bir artış yaşadı.

FTX de Harekette: RNDR ve Bu 12 Altcoin Borsalara Boşaltılıyor!

TIA’nın azalan bir oranda şişmek üzere benzersiz token mekanizması ilginç bir dinamik katıyor. Veri Kullanılabilirliği için Celestia ağını desteklemekle ilgilenen yatırımcılar, harekete geçiyor. Zira işlemler için TIA’dan yararlanarak geleneksel yatırımın ötesinde bir kullanım alanı sunmakta.

RNDR, DOGE ve SOL; kazanç için hazır

Altcoin sezon endeksi, altcoinler için artan bir piyasa tercihini yansıtıyor. Ayrıca istikrarlı bir bölgeye işaret ediyor. Bitcoin 38.000 dolar civarında dirençle karşılaştıkça, altcoin aktivitesi yoğunlaşıyor. Böylece çeşitli varlıklar arayan yatırımcılar için fırsatlar sunmakta. Render (RNDR) 3,3 dolar direnç seviyesini aştı. İvmesini koruması halinde daha fazla kazanç elde etme potansiyeline sahip. Dogecoin (DOGE) birikim modunda, 0,085 dolarlık dirençle karşı karşıya ancak güçlü alım ilgisi belirtileri gösteriyor. Solana (SOL) 50 dolar seviyesinde önemli bir testle karşı karşıya ve alıcılar bu seviyeyi savunursa yükseliş potansiyeli var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Önümüzdeki Hafta Alınacak Altcoinler Açıklandı: RNDR de Var!