Oscar Ödüllü Film Yıldızı, NFT Trenine Atladı! Hangilerinden Aldı?

838f014c 1
838f014c 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aktris Reese Witherspoon, Ethereum (ETH) ve şimdi de ilk NFT projelerini satın alarak kripto dünyasına adım atıyor. İkinci cephede, yakın zamanda NFT sahnesine derinden daldığını açıklayan başka bir ünlüden tavsiye alıyor: rapçi ve şovmen Snoop Dogg.

Reese Witherspoon, NFT aldığını duyurdu

Pazartesi günü Witherspoon, “İlk NFT’lerimi yeni aldım! çok şey öğreniyorum. NFT’ler yaratan harika kadınlar hakkında bilgi sahibi olmayı çok isterim. Konuş benimle kripto Twitter,” dedi. Hangi NFT’leri satın aldığını açıklamadı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Eylül ayının başlarında Witherspoon, ilk ETH’sini satın almak için tweet attı ve her iki durumda da tavsiye için doğrudan Twitter’daki kripto topluluğuna seslendi.

nft coin

Bu sırada, Snoop Dogg, kısa süre önce kendisini Cozomo de’ Medici takma adı altında, bu yazı itibariyle 17 milyon dolardan fazla olduğu tahmin edilen bir koleksiyonla bir NFT koleksiyoncusu olarak ortaya çıkardı. Cozomo, Twitter hesabının önerdiği gibi sahneye derinden dalmıştı ve Witherspoon için bir tavsiye ile hazırdı. Snoop, Witherspoon’un OpenLaw’daki operasyonlar başkanı ve NFT toplayan DAO, Flamingo DAO’nun bir üyesi olan Priyanka Desai ile bağlantı kurmasını önerdi ve aşağıdaki ifadeleri kullandı:

NFT alanındaki en etkili kadınlardan biri olan ve daha sonra sizi dünyamızdaki en inanılmaz kadın sanatçılar, koleksiyoncular ve yenilikçilerle buluşturabilecek olan @PriDesai ile görüşmenizi rica edebilir miyim?

NFT’lerin popülaritesi artmaya devam ediyor

Bir NFT, bir Blockchain’de kimliği doğrulanmış, kıt bir dijital öğenin sahipliğini kanıtlayan etkin bir tokendır. Dijital sanat eserleri, profil resimleri ve video dosyaları dahil olmak üzere neredeyse her türlü dijital öğeyi temsil edebilir. Ethereum şu anda NFT’ler için önde gelen Blockchain platformudur. Yalnızca 2021’in 3. çeyreğinde 10,67 milyar dolarlık ticaret hacmi de dahil olmak üzere son aylarda yükseliş yaşadı.

TikTok da Kendi NFT’lerini Çıkarıyor: Satış 6 Ekim’de!

Witherspoon, Snoop’un tweetine henüz yanıt vermedi, ancak Twitter’daki kripto topluluğunun, World of Women NFT projesi hakkında birkaçı da dahil olmak üzere, diğer yanıtlarını beğendi. Ayrıca aktris Mila Kunis tarafından ortaklaşa oluşturulan NFT’lerin satışı ile finanse edilen animasyon dizisi Stoner Cats’in tweet’lerini ve bir Deadfellaz NFT satın alırsa “Reese” dövmesi yaptıracağını tweetleyen bir kişinin tweet’leri beğendi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Oscar Ödüllü Film Yıldızı, NFT Trenine Atladı! Hangilerinden Aldı?