Reklamı kapat

Overstock CFO’su Firmanın Blockchain Ortağında Çalışmak İçin İstifa Ediyor

Şebnem Ertan
Şebnem Ertan 12 Nisan 2018
0 görüntülenme

The Wall Street Journal’ın 6 nisan tarihli haberine göre eski Overstock mali işler ve risk yönetimi müdürü Robert Hughes, Overstock CEO’su ve kurucu Patrick Bayne’in de olduğu bir Blockchain girişimine katılmak için istifa ediyor.

Market Exclusive’de yayınlanan basın açıklamasına göre Hughes 2 nisanda işten ayrılacağını ve yarı yarıya Overstokc’a bağlı DeSoto’da 16 nisandan itibaren mali işler müdürü pozisyonunda olacağını firmaya haber verdi.

DeSoto ilk olarak Aralık 2017’de Overstock CEO’su Byrne tarafından duyuruldu. Proje, mülk sahibinin haklarını koruyan, Blockchain teknolojisiyle geliştirilmiş bir mülk kaydı sistemi yaratmayı amaçlıyor. DeSoto, Overstock’a bağlı ve firmanın Blockchain yatırımlarından sorumlu Medici Ventures ve Peru’lu iktisatçı Hernando de Soto’nun ortak girişimi.

Daha önce Apollo Education Group’da CFO olarak görev alan Gregory J. Iverson 16 nisandan itibaren Overstock.com’da mali işler şefi olarak işe başlayacak. 42 yaşındaki Iverson 2007 nisanından bu marta kadar Apollo’da çalıştı.

Cointelegraph- Helen Partz

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin Fiyatı 60 Dakikada 1000 Dolar Yükseldi! Bitcoin iki hafta boyunca dar bir fiyat aralığında gezindikten sonra bu sabah $1,000 dolarlık bir artış yaşadı. Bitcoin gün içerisinde $8,055 rekor seviyesini gördü, şu anda ise CoinDesk’in Bitcoin Fiyat Endeksine göre $7,634 seviyesinden işlem görüyor. Bu...
Egehan Karışman 12 Nisan 2018