Oyun Coinleri Tahminleri: Bu 5’i Boğa Sinyalini Yaktı!

3.891 görüntülenme
Oyun Coinleri Tahminleri 5'i Boğa Sinyali

Oyun coinleri, oyun içi eşyaları, kostümleri vb. çeşitli ögeleri temsil eden NFT’lerdir. Şu anda en büyük Blockchain oyunu olan Splinterlands, 250 binin üzerinde aktif kullanıcıya hitap ediyor. Bu yazıda, teknik açıdan fırsat bölgesinde işlem gören oyun coinlerine hızlıca göz atalım.

2023 portföyünüze ekleyebileceğiniz oyun coinleri listesi

Decentraland (MANA)

Ethereum tabanlı metaverse platformu, kullanıcılarına, uygulamalarından ve içeriklerinden para kazanma fırsatı tanıyor. Decentraland özellikle, kullanıcıların sanal bir dünyada benzersiz ortamlar yaratabilecekleri dijital arazi parsellerinin mülkiyetine odaklanır. Burada, sadece MANA üzerinden kar elde etmek yerine, LAND adı verilen arazi parselleri üzerinden de gelir elde edebilirsiniz.

Fiyat açısından, MANA’nın mevcut fiyatı 0.7265 dolarda, piyasa değeri 1,3 milyar dolar ve 24 saatlik işlem hacmi %11 düştü. MANA şu anda FTX iflasındaki konumuna geri döndüğü için boğalar güçlü bir başlangıç için zemin hazırlıyor.

Apecoin (APE)

ApeCoin (APE), en ünlü ve değerli NFT koleksiyonlarından biri olan Bored Ape Yacht Club’dan ilham alan, merkezi olmayan bir web3’ün gelişimini desteklemeyi amaçlayan kripto para birimidir. APE, Ethereum üzerine inşa edilmiş, takas edilebilir ERC-20 token özelliklerini taşıyor.

Teknik açıdan, ApeCoin’in mevcut fiyatı son 24 saatte göre %2 civarında düşüşle 5.79 dolarda. Ocak ayındaki toparlanmayla birlikte Kasım ayındaki çöküşün telafi etmeyi başardı. Apecoin şu anda 6,00 dolar bölgesini direnç olarak test ediyor. Bu bölge geçen yılın Eylül ve Ekim aylarının destek alanıydı.

Axie Infinity (AXS)

Axie Infinity, Axies olarak bilinen Pokémon benzeri yaratıkların etrafında dönen bir çevrimiçi oyun evrenidir. Oyuncular, savaşma, üreme, toplama, yükseltme ve krallıklar inşa etme özlemleriyle Axies’i sanal evcil hayvanlar olarak toplayabilir. Ethereum tabanlı oyun, oyuncuların sanal varlıklarına sahip olmalarına izin veren ve ileri bir beceri düzeyine ulaşabilen oyuncuları ödüllendiren bir tasarım kullanır. Geçen yıl Blockchain oyunlarının popüler haline gelmesine kilit bir rol oynadı.

AXS için risk indikatör sıralaması, tokenin şu anda düşük riskli bir yatırım olduğunu gösteriyor. Risk değerlendirmesine odaklanan yatırımcılar, indikatörü riskli yatırımlardan kaçınmak (veya eklemek) için kullanırlar. Teknik açıdan 10 dolar bölgesini destek olarak test eden AXS, 22 Ocak’taki rallinin kazanımlarını korumakla meşgul.

The Sandbox (SAND)

Sandbox, teknolojiden anlamayan kullanıcıların kendi sanal gerçeklik NFT’lerini oluşturmasına, satmasına, kullanmasına ve bunlardan para kazanmasına olanak tanır. Ayrıca, Ethereum tabanlı, merkezi olmayan bir NFT oyunu veya metaverse sunar. Kripto para odaklı metaverse, oyun içi ekonominin tamamını desteklemek için yerel token SAND’ı kullanır.

Changelly.com uzmanlarının tahminlerine göre, SAND fiyatı 2023 boyunca 1,05 dolar desteği üzerinde işlem görebilir. Fakat uzmanlar, SAND fiyatının bu desteğin hemen üzerinde, sadece 1,24 dolara kadar tırmanabileceğini tahmin ediyor. Analistler, metaverse coin’in yıl boyunca ortalama 1,09 dolardan işlem görmesini bekliyor.

Gala Games (GALA)

Gala Games, NFT işlevselliğini oyuncuların gerçekten oynamak isteyeceği eğlenceli oyunlara entegre etmeyi amaçlayan Blockchain oyun platformu. Projenin arkasındaki geliştirme şirketi, en sevilen Web3 oyunlarından bazılarını yaratma konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahip. İşletme, GRIT ve Mirandus gibi bitmek üzere olan projelerle geleceği inşa ediyor.

Oyun Coinleri Tahminleri 5'i Boğa Sinyali

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Gala şu anda 0,0511 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 370 milyon dolar ve 24 saatlik işlem hacmi %22,16 düştü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Coingape

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Binance CEO'su Duyurdu Altcoin Hareketlendi
Binance CEO’su Ortaklık Duyurdu: O Altcoin Hareketlendi! Binance CEO’su CZ, Kazakistan’ın en büyük havayolu şirketi Air Astana ile yeni bir ortaklığı Twitter’dan müjdeledi. İşbirliği sayesinde, Binance kullanıcıları mil puanlarını çeşitli altcoin’lere dönüştürebilecek. Binance, mil puanlarının kripto paralara dönüştürülebileceği yeni ortaklığı duyurdu Havayolu şirketi Air...
Buğra Çağlar 2 ay önce