Papa, Kanye West ve Ellen’ın Artık Kripto Parası Var!

Mustafa Fatih Tahta
Mustafa Fatih Tahta 20 Ağustos 2018
0 görüntülenme

Tron’un heyecanlı kullanıcı kitlesi, kullanıcıların Twitter üzerinden TRX göndermesini sağlayan yeni protokolün tüm avantajlarından yararlanıyor!

Son 24 saatte bu protokol, Kanye West, Papa, Ellen ve daha pek çok ünlüye TRX göndermek için kullanıldı.

Ana akım medyadaki ilham verici kişileri hedef almak ve market çapı olarak dünyanın en büyük 10. kriptoparası olan Tron’a farkındalığı arttırmak için #OperationTronStorm hareketinin bir parçası.

Kanye West

Papa

Snoop Dogg

Ellen

https://twitter.com/WLFOFMYST/status/1030896541970640896

Tüm Twitter kullanıcılarına anında para göndermeyi sağlayan yeni Seedit platformu sayesinde, Tron gönderimleri artık Twitter üzerinden yapılabilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

eToro CEO’su Bitcoin’in Güçleneceğinden Emin Son haftalarda yaşanan kayıplara rağmen Bitcoin tutkunları hala geleceğe umutla bakmalı. En azından araştırma ve yatırım şirketi eToro’nun kurucusu Yoni Assia’ya göre durum böyle. NewsBTC’ye açıklamalarda bulunun eToro CEO’su Bitcoin’e olan rağbetin hala çok güçlü olduğunu ve lider...
Serkan Eser 20 Ağustos 2018