Veriler Açıklandı: Akıllı Para LINK ve Bu 3 Altcoin’e Aktı!

Veriler Açıklandı: Akıllı Para LINK ve Bu 3 Altcoin’e Aktı!
Veriler Açıklandı: Akıllı Para LINK ve Bu 3 Altcoin’e Aktı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nansen 2 verilerine dayanan yeni bir analizde, akıllı paranın hareketleri dikkat çekti.  Ethereum ağındaki 24 saatlik sermaye girişi izleme listesi, dikkat çekti. Zira LINK gibi coinlerin yer aldığı altcoin piyasasındaki ilgi çekici eğilimleri ortaya koyuyor. 13 Kasım itibariyle, yatırımcı stratejilerindeki dinamik değişim görülmekte. Özellikle birkaç varlıkta önemli sermaye akışları gözlemlendi. İşte detaylar…

Smart Money, son 24 saat içinde Ethereum’a (ETH) yaklaşık 28,91 milyon dolar tutarında bir sermaye girişine tanık oldu. 0,96’lık küçük bir düşüşe rağmen, mevcut teklif 2.063 ABD doları seviyesinde bulunuyor. Bu da önde gelen akıllı sözleşme platformuna olan ilginin ve güvenin devam ettiğini vurguluyor. Özellikle Polygon (MATIC), yaklaşık 10.000 dolarlık sermaye akışının eşlik ettiği %16,8’lik önemli artış yaşadı. Mevcut fiyatı 0,9178 dolar olarak konumlandırdı. Bu artış, Ethereum ekosisteminde layer 2 ölçeklendirme çözümlerine yönelik ilginin arttığını gösteriyor. Kriptokoin.com olarak, MATIC’in balinaların ilgisini çektiğini de bildirmiştik.

Önümüzdeki Hafta Kripto Paralar İçin Bu 27 Gelişmeye Dikkat!

Diğer yandan Chainlink (LINK) de yaklaşık 1,33 milyon dolarlık bir girişle akıllı para akışında kayda değer bir oyuncu olarak öne çıkıyor. Şu anki 15,916 dolarlık fiyatı, son 24 saat içinde %1,56’lık bir artışı yansıtıyor. Ayrıca merkezi olmayan oracle hizmetlerindeki esnekliğinin ve alaka düzeyinin altını çiziyor. Son olarak akıllı para, Aave’ye (AAVE) yaklaşık 1,27 milyon dolar yönlendirdi. Bu da girişte son 24 saatte %6,79’luk bir artışa işaret etti. Mevcut fiyatı 101,4 dolar seviyesinde olan Aave, DeFi alanındaki önemini göstererek sermaye çekmeye devam ediyor.

Akıllı paranın hareketleri neden önemli?

Ethereum tabanlı varlıklar arasında gözlemlenen çeşitlilik, akıllı para yatırımcılarının ekosistemdeki çeşitli fırsatların farkına vararak stratejik bir yaklaşım sergilediğini gösteriyor. Bu eğilimlerin nasıl geliştiğini göreceğiz. Ayrıca bu akıllı para hareketinin daha geniş piyasa dinamiklerini etkileyip etkilemediğini izlemek ilginç olacaktır. LINK, MATIC gibi coinlerle birlikte kripto ortamı olgunlaşmaya devam ettikçe analizler önemli hale geliyor.

ILV ve Bu Altcoinler Borsalara Boşaltılıyor! Satış mı Gelecek?

Akıllı para, piyasa dinamikleri üzerindeki etkisi ve daha geniş trendlere işaret etme potansiyeli nedeniyle LINK gibi kripto para piyasalarında çok önemli bir rol oynuyor. Bireysel yatırımcıların aksine akıllı para; tipik olarak kurumsal yatırımcıları, yüksek net değere sahip bireyleri ve kapsamlı deneyime sahip sofistike piyasa katılımcılarını temsil eder. Bu kişilerin katılımı, kısa vadeli spekülasyonların ötesine geçen ve genellikle daha bilinçli ve ölçülü karar verme sürecine katkıda bulunan bir stratejik düşünme ve analiz düzeyi sunar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Veriler Açıklandı: Akıllı Para LINK ve Bu 3 Altcoin’e Aktı!