Parabolik Yükselecek Altcoin’ler Hangisi? Analist Açıkladı!

alt 1
alt 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Traderlar ve analistler, Bitcoin (BTC)’in parabolik bir yapı oluşturduğunu söyledi. Ayrıca iki büyük kapasiteli altcoin projesinin ralliye hazırlandığı tahmin ediliyor. Kriptokoin.com olarak şimdi bu haberlerin ayrıntılarına bakıyoruz.

Bitcoin (BTC)’de parabolik hareket hazırlığı

Popüler bir kripto analisti ve traderı, kripto pazarları güç belirtileri göstermeye devam ederken Bitcoin (BTC) ve iki büyük altcoin projesi için büyük yükselişler öngörüyor. Kripto para piyasalarında Inmortal olarak bilinen takma adlı trader, Bitcoin (BTC)’nin parabolik bir hareket için hazırlandığına dair işaretler gösterdiğini ifade ediyoe. Inmortal’a göre, mevcut fiyat hareketi, kral kripto para birimi yaklaşık 26.000 dolardan 42.000 dolara büyük bir hamle başlatmadan önce 2020’nin sonlarında BTC’nin konsolidasyonunu hatırlatıyor. Analist şöyle diyor:

Mevcut PA (fiyat hareketi) kaçınılmaz olarak bana Aralık 2020 PA’sını hatırlattı. Direnç altında konsolidasyon, dikey birikim, yeniden birikim/ayı kapanı. Parabolik bir aşamada en yaygın üç yapı. Tabii ki, bu sadece bir fraktal. Fiyat aynı şekilde açılmayabilir. Ancak yapıları karşılaştırmak bilgimiz için her zaman faydalıdır.

Gggg

2 Altcoin projesi ralli için hazır görünüyor

Merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK)’e bir göz atan trader, güçlü bir yükselişi başlatmadan önce altcoin projesinin 30 doların altında konsolide olmaya devam etmesini beklediğini söyledi. Analist şunları söyledi: “ Chainlink (LINK)’in burada gösterdiği gücü seviyorum. Plan bu seviye etrafında birikiyor ve 35-44 dolar arasında satılıyor.”

ggg

CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken Chainlink 25.64 dolardan işlem görüyor. 35-44 dolara hareket, mevcut fiyatlardan %37-73’lük bir kazancı temsil eder.

Son olarak Inmortal takma isimli kripto analiz, kripto türevleri borsası FTX için yerel tokeni olan FTT’nin, son birkaç hafta boyunca Bitcoin (BTC)’nin piyasadaki hakimiyetinin ortasında en iyi performans gösterenlerden biri gibi göründüğünü belirtiyor. Kripto analist, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 80 doların üzerine çıkmadan önce borsa tokeninin 57 dolar civarında dibe vurmasını bekliyor. Analist: “FTT, BTC uçarken en güçlü alternatiflerden biri. Bu iyiye işaret” ifadelerini kullandı. CoinGecko’ya göre FTT, yazı yazılırken 56.64 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Parabolik Yükselecek Altcoin’ler Hangisi? Analist Açıkladı!