Mart’ta Patlama Beklenen 5 Yapay Zeka Coin Bunlar!

Emre Borsan
Emre Borsan 3 hafta önce
5.400 görüntülenme
Mart'ta Patlama Beklenen 5 Yapay Zeka Coin Bunlar!

Yapay zekanın 10 yıl içinde oyunun kurallarını değiştireceği konusunda fikir birliği vardır. Mart’ta patlama beklenen 5 yapay zeka coin ise listelenmiştir.

Yapay zeka’da gelecek var

AI kriptolarının önümüzdeki 10 yıl içinde oyunun kurallarını değiştireceği konusunda fikir birliği var. Bu yapay zeka coinleri, dünyanın çalışma şeklini dönüştürme, yeni teknolojinin gelişimini hızlandırma ve yeni sosyal ve finansal ağ biçimlerinin önünü açma potansiyeline sahiptir.

Mart'ta Patlama Beklenen 5 Yapay Zeka Coin Bunlar!

AI, anında kullanımı ve hızlı benimsenmesi nedeniyle dikkate değerdir. Sonuç olarak, giderek daha fazla sayıda kişi, iş ve diğer faaliyetlere yardımcı olmak için teknolojiyi günlük yaşamlarına uyguluyor.

Patlama beklenen 5 yapay zeka coin

SingularityNET (AGIX)

SingularityNET, geliştiricilerin yapay zeka algoritmaları tasarlamasına, dağıtmasına ve bunlardan para kazanmasına olanak tanıyan merkezi olmayan bir yapay zeka hizmetleri platformudur. Platformda, AGIX bir değişim aracı olarak kullanılır.

Mart'ta Patlama Beklenen 5 Yapay Zeka Coin Bunlar!

AGIX, 2023’ün başından beri pozitif trendini sürdürüyor. Son haftalarda yapay zeka ile ilgili girişimlerin popülaritesi, kripto para birimine olan ilginin artmasına neden oldu. Kriptokoin.com verilerine göre AGIX, haftalık %27 artışla 0,509 dolardan işlem görüyor.

Fetch.ai (FET)

Fetch.ai, otonom makineden makineye işlemleri ve iletişimi kolaylaştıran, blockchain tabanlı bir yapay zeka platformudur. FET, AI hizmetlerinin hem yönetişimi hem de ödemesi için kullanılır. Fetch.ai’nin yerel tokeni FET’in fiyatı, önde gelen yapay zeka tabanlı kripto para projelerinden birinin elektronik devi Bosch ile ortaklık kurduğu duyurusuna yanıt olarak yükseldi.

FET, bu yazıyı yazdığı sırada son yedi günde %6.5 artışla 0,46 dolardan işlem görüyordu. Diğer yapay zeka odaklı kripto para birimlerinde olduğu gibi, kripto para birimi de bu yıl yükselişte. FET, 2023’te kripto para başına 0,09 dolardan başladı ve şu anki 0,46 dolarlık fiyatı, %433’lük şaşırtıcı bir artışı yansıtıyor.

Numerai (NMR)

Numerai, dünya çapında on binlerce veri bilimcinin tahminlerine dayalı alım satımları gerçekleştirmek için yapay zeka kullanan merkezi olmayan bir hedge fondur. NMR, veri bilimcilerini teşvik etmek ve yönetmek için kullanılır.

Mart'ta Patlama Beklenen 5 Yapay Zeka Coin Bunlar!

Makine öğrenimi yarışmaları sunar ve en doğru modellere sahip olanlara NMR vererek önde gelen veri bilimcilerin katılımını teşvik eder. Numerai bugüne kadar veri bilimcilerine NMR’de 53 milyon dolar ödedi.

En son verilere göre NMR, son yedi günde %1,7 artışla 20,58 dolardan işlem görüyordu. DigitalCoinPrice, NMR fiyatının 2025’in sonuna kadar %211 artarak 77,98 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. DCP, tüm teknik göstergelerin mevcut duyarlılığın Nötr olduğunu ima ettiğini bildirdi.

Cortex (CTXC)

Cortex, geliştiricilerin blockchain’de yapay zeka uygulamaları oluşturmasını ve dağıtmasını sağlayan, yapay zeka için merkezi olmayan bir platformdur. Platformda, CTXC ödemeler için ve bir değişim aracı olarak kullanılır.

Mart'ta Patlama Beklenen 5 Yapay Zeka Coin Bunlar!

Yazım sırasında CTXC, son yedi gün içinde %5,4 düşüşle 0,2670 dolardan işlem görüyordu. Son verilere göre, CTXS son 24 saatte yaklaşık %3,4 düştü. CTXC, daha fazla geliştiriciyi Cortex’e katılmaya ve merkezi olmayan uygulamalar için daha çeşitli yapay zeka modelleri geliştirmeye teşvik ediliyor.

Ocean Protocol (OCEAN)

Ocean Protocol, gizlilikten ödün vermeden verilerin paylaşılmasını ve paraya dönüştürülmesini kolaylaştıran veri alışverişi için merkezi olmayan bir platformdur. OCEAN, bir ticaret aracı olarak ve platform yönetimi için kullanılır.

Mart'ta Patlama Beklenen 5 Yapay Zeka Coin Bunlar!

OCEAN, piyasadaki belirli veri kümeleri için likidite yaratarak stake edilebildiği için en iyi yapay zeka tabanlı kripto para birimlerinden biridir. En son istatistiklere göre, OCEAN yazı yazılırken son 24 saatte %3’lük düşüşle 0,3985 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • bitcoinist

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Türklerin Bolca Aldığı Metaverse Coin İçin Hack Olayı: Düşüyor!
Türklerin Bolca Aldığı Metaverse Coin İçin Hack Olayı: Düşüyor! Türkiye’de de popüler olan bir metaverse coin The Sandbox (SAND), kullanıcılara gönderilen bir kimlik avı e-postasıyla sonuçlanan bir güvenlik ihlali konusunda uyarı yayınladı. Metaverse projesi, bir çalışanın bilgisayarına yetkisiz bir tarafın eriştiğini bildirdi. İşte detaylar… Metaverse coin...
Aslı Dinçer 3 hafta önce