‘Patlama Sinyali Veren’ 7 Altcoin Açıklandı! SHIB de Var!

Emre Borsan
Emre Borsan 2 hafta önce
16.195 görüntülenme
'Patlama Sinyali Veren' 7 Altcoin Açıklandı! SHIB de Var!

Bu hafta portföyünüze ekleyebileceğiniz, patlama sinyali veren bu altcoinler belli oldu. SHIB bu altcoinler arasında yerini aldı.

Kripto para piyasaları toparlanma yaşıyor

Son günlerde kripto para piyasalarında önemli bir toparlanma yaşanıyor. CoinMarketCap’in verilerine göre bu, kripto para birimlerinin toplam piyasa kapitalizasyonunu 18 Ocak’ta 994,8 milyar dolara çıkardı. Bunlar, 2022’de zorlu bir yıl geçiren kripto para piyasası için cesaret verici işaretler.

'Patlama Sinyali Veren' 7 Altcoin Açıklandı! SHIB de Var!

Bitcoin ve Ethereum gibi en iyi kripto para birimleri ivme kazanıyor ve ayı piyasası nihayet bitmiş gibi görünüyorken, şimdi coin toplamaya başlamanın tam zamanı gibi duruyor.

Patlama sinyali veren bu 7 altcoin

Cardano (ADA)

Cardano, tüm kripto para birimleri arasında geliştirici katılımı için en yüksek puanlardan birine sahiptir. Bilimsel bir zihniyet ve araştırma odaklı bir metodoloji ile geliştirilmiştir. Düşük işlem ücretleri özelliğiyle tanınan ADA, 2022’deki büyük piyasa dalgalanmasının ortasında düzgün bir performans gösteriyor.

'Patlama Sinyali Veren' 7 Altcoin Açıklandı! SHIB de Var!

Brighton Üniversitesi’nde kıdemli öğretim görevlisi olan Paul Levy, ADA’nın gelecekteki değeri için iyimser bir fiyat tahminine sahip. Paul’e göre Cardano’nun (ADA) yıl sonuna kadar kabaca 0,50 dolar olması muhtemel.

XRP (XRP)

XRP, düşük maliyetle ve minimum enerji ile saniyede 1500 işlem gerçekleştirebilir. Bazıları, 1 doların altındaki en iyi kripto para birimlerinden biri olmasının yanı sıra, geleneksel uluslararası para transfer sisteminin yerini alma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Bir Values ​​raporuna göre, kripto para piyasasının büyüklüğünün 2030 yılına kadar %12,8’lik bir YBBO ile büyüyerek 4,94 milyar dolara ulaşması bekleniyor.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIB), Dogecoin’e (DOGE) doğrudan rakip olmayı hedefleyen ve piyasadaki en iyi kripto para olmaya çalışan bir ERC-20 tokenidir. Dünyanın en büyük kripto borsası Binance tarafından elde edilen verilere göre Shiba Inu, 2022’de en çok izlenen ilk üç kripto para birimi arasında yer aldı.

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin en değerli ve tartışmasız en popüler meme coindir. Ünlü girişimci Elon Musk’ın ve bir sürü kripto fenomeni ile Mark Cuban gibi popüler yatırımcıların desteğine sahiptir. Dogecoin ayrıca, özellikle Twitter ve Reddit’te geniş ve güçlü bir destekçi topluluğuna sahiptir.

'Patlama Sinyali Veren' 7 Altcoin Açıklandı! SHIB de Var!

Geçmişte olduğu gibi nispeten kısa bir sürede yatırımcılarının önemli getirilerini elde etme kabiliyeti nedeniyle, Ocak 2023’te satın alınabilecek en iyi kripto para birimleri listesine giriyor.

Stellar (XLM)

Stellar XLM şu anda piyasa değerine göre en büyük 30 kripto para birimi arasında yer alıyor. Sınır ötesi ödeme blok zinciri Stellar’ın yerel simgesidir. Kripto kabulü devam ettikçe, daha fazla insanın onu uluslararası ödemeler için kullanması muhtemeldir ve XLM, kendisini aynı amaç için ideal bir kripto para birimi olarak kabul ettirmiştir.

Solana (SOL)

Solana ilk olarak 2017’de tasarlandı, ancak 2020’deki resmi lansmanından önce tamamen gelişmesi birkaç yıl aldı. Önemli ölçüde daha yüksek işlem hızları ve daha düşük ücretlerinin bir sonucu olarak, hemen bir ‘Ethereum Katili’ olarak selamlandı. Solana’nın Proof-of-History mutabakat mekanizması, onu diğerlerinden ayıran bir özelliktir.

'Patlama Sinyali Veren' 7 Altcoin Açıklandı! SHIB de Var!

Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere Solana’nın bu yazının yazıldığı tarihteki fiyatı 22,38 dolar, piyasa değeri 8,5 milyar dolar ve 24 saatlik işlem hacmi %29,76 düşüşle 895 milyon dolar olmuştur. Aynı zamanda, kripto piyasası takipçisi CoinMarketCap’e göre dolaşımdaki arz yaklaşık 370.865.018 SOL’dur.

Gala Games (GALA)

Gala Games (GALA), blok zinciri üzerine inşa edilmiş, oynayarak kazanılan bir oyun platformudur. Ancak, kullanıcıların oyun içi dönüm noktalarına ulaşarak GALA tokenlerini kazanmalarına olanak tanır. Ayrıca oyunda veya oyun tabanlı olmayan takaslarda NFT’ler tasarlayabilir ve takas edebilirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Davos'tan Kesitler: Bu Altcoinler İçin Yasa İstendi!
Davos’tan Kesitler: Bu Altcoinler İçin Yasa İstendi! Finlandiya iletişim bakanı bu yılki Dünya Ekonomik Forumu’ndaki bir panelde, bazı altcoinler için açıklama yaptı.  Avrupa Birliği’nin Web3 uygulamalarını yöneten merkezi olmayan özerk kuruluşları (DAO’lar) tanımak için mevzuatı dikkate alması gerektiğini söyledi. Finlandiya’nın İletişim Bakanı, DAO’ları hedef...
Aslı Dinçer 2 hafta önce