2 Usta Analist ‘Patlayacak’ Denilen 11 Altcoin Paylaştı!

Patlayacak Denilen 11 Altcoin
Patlayacak Denilen 11 Altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En son analizlerde, kripto analistleri Bitboy ve Cred, bazılarında %90’ın üzerinde ralli bekledikleri 11 altcoin projesi paylaştı.

Cred, bu 4 altcoin için yükseliş yolunu haritalıyor

Cred lakaplı anonim kripto analisti, yeni bir Youtube videosunda, son yedi gün içinde yükseliş hareketi başlatan dört altcoin’in sıradaki teknik seviyelerine yer verdi. Kripto analisti, XRP’nin 0,414 dolar direnç seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yükselmeye devam edeceğini düşünüyor.

Cred’e göre XRP, böyle bir durumda, 0,50 ila 0,60 dolar bölgesinde konumlanmaya bir adım daha yaklaşıyor. Yazım sırasında, geçen hafta göre %16 yükseliş gösteren XRP, 0,414 dolar direncinin hemen üzerinde 0.4457 dolardan işlem görüyor.

Sırada akıllı sözleşme protokolü Cardano (ADA) var. Cred, piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto paranın “tekniklere saygı duyduğunu” ve Şubat ayında ulaştığı 2023’teki en yüksek seviyesi olan 0,42 doları yeniden ziyaret edebileceğini söylüyor.

Bence 0,35 doların altına düşmediğimiz sürece ve bu seviye trend değişimin için uygun… Geri kazanımlar devam ederse, bir sonraki seviye 0,41 dolar civarında olabilir. Bu kırılırsa, 0,40 , 0,60 dolar bölgesi ve 0,50 doların orta noktalarına yönelebiliriz. Ancak kısa vadede, 0,35 ile 0,42 dolar arasında oldukça net işlem seviyelerine sahip olduğumuzu düşünüyorum.

Cred’e göre %90’ın üzerinde yükselecek altcoin

Solana’ya (SOL) dönen analist, 20 dolar desteğini tutmayı başardıktan sonra 23 ve 26 dolar dirençleri arasında çift dipli bir formasyon oluşturduğunu söylüyor. Analiste göre, 20 – 21 dolar aralığını kaybetmediği sürece, 22 ve 24 dolara kadar güç gösterebilir. Daha boğa bir durumda, kartlarda 26 dolara yükseliş ihtimali bulunuyor. SOL şu anda kurulum başlangıç noktası 20,50 doların üzerinde işlem görüyor.

Analistin radarındaki son kripto para Fantom (FTM) oldu. Cred’e göre FTM, önceki direnci olan 0,43 doların üzerinde kalması koşuluyla yükseliş eğilimi gösteriyor. Bu tahmin gerçekleşirse, yazı yazılırken 0,46 dolardan işlem gören FTM, %90’ın üzerinde ralli yapacak. Cred’in analizlerine göre

Durum böyle olduğu sürece, yaklaşık 0,65 dolar yüksek seviyenin işlem görmesini beklersiniz ve ardından, gerçekten etli bir rotasyon alırsak, bir sonraki büyük sorun alanı, 0,70 ile 0,90 dolar gibi eski yüksek seviye aralığıdır.

Bitboy, son düzenlemeler ışında fiyat tahminlerini güncelliyor

Bitboy Crypto olarak da bilinen kripto fenomeni Ben Armstrong, yakın zamanda potansiyel düzenlemelerle ilgili endişeler ve kripto para fiyatlarına ilişkin tahminleri de dahil olmak üzere piyasanın geleceği hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Armstrong, hükümetin insanların Bitcoin’i kullanmasını zorlaştırabileceği konusunda uyarıyor. Gary Gensler’in SEC başkanlığı pozisyonunu kazanma olasılığıyla ilgili endişelerini de dile getirerek, tüm kriptoları düzenleme altına almasının kripto alanı için korkunç olacağını belirtti. SEC’in hafta boyunca attığı düzenleyici hamlelere Kriptokoin.com olarak bu sayfada yer verdik.

Fiyat tahminleri

Armstrong, Bitcoin 50.000 dolara ulaşırsa, bir süper döngüye bakıyor olabileceğini tahmin ediyor. Kendisinin ve ekibinin 20.000, 30.000, 40.000, 50.000 ve 60.000 dolar gibi farklı fiyat noktalarına dayalı bir dizi fiyat tahmini sunmayı planladığını söylüyor.

Son olarak Armstrong, aşağıdaki kripto para birimlerinin her birine 2.000 dolarlık bir yatırımla, 2025 yılına kadar en az 100.000 dolar bir portföy elde edilebileceğini söylüyor:

  1. Bitcoin (BTC)
  2. Cardano (ADA)
  3. Filecoin (FIL)
  4. Polygon (MATIC)
  5. Stellar (XLM)
  6. The Sandbox (SAND)
  7. Graph (GRT)
  8. Mina (MINA)
  9. Optimism (OP)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

2 Usta Analist ‘Patlayacak’ Denilen 11 Altcoin Paylaştı!