‘Büyük Kârlarla Patlayacak’ Denilen 3 Altcoin Bunlar!

Vural Erkan
Vural Erkan 2 ay önce
13.222 görüntülenme
'Büyük Kârlarla Patlayacak' Denilen 3 Altcoin Bunlar!

Federal Reserve başkanı Jerome Powell’ın konuşmasından sonra kripto piyasasının yüzü biraz olsun güldü. Bu gelişmenin ışığında AltcoinSherpa takma adlı bir analist, Litecoin, Apecoin ve Sushiswap’ın önümüzdeki günlerde büyük karlar elde edeceğini tahmin ediyor. Ayrıca analist, bu altcoin projeleri için long trade’i öneriyor. Ancak analizlerinde, kâr potansiyelinin BTC’nin performansına bağlı olacağını belirtiyor.

Analistin radarındaki altcoin projeleri: LTC, APE ve SUSHI

AltcoinSherpa takma adlı analist Litecoin (LTC), Apecoin (APE) ve SushiSwap (SUSHI) dahil olmak üzere kripto para piyasasında dikkat edilmesi gereken birkaç altcoin üzerinde duruyor. Analist, üç tokenin uzun vadede elde tutulacak en iyi altcoin projesi gibi göründüğünü söylüyor. Ayrıca her bir altcoin için duruşunun nedenlerini açıklıyor.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Apecoin, ekosistemine yeni bir APE staking özelliği eklemeye hazırlanıyor. Bu nedenle analist APE’nin long’lamak için iyi bir olasılık olduğunu belirtiyor. Ayrıca, “Muhtemelen staking başlayana kadar beklersin ve sonra sortlarsın” diye ekliyor. Analist, SUSHI için, kripto piyasasındaki dalgalı işlem koşullarına rağmen tokenin son zamanlarda güzel hamleler yaptığını söylüyor. Benzer şekilde, LTC’nin oldukça etkileyici bölgelerde işlem gördüğünü kaydediyor.

Altcoin

Ancak, tokenlerin karlı long trade potansiyelinin büyük ölçüde Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki günlerde nasıl performans göstereceğine bağlı olduğunu kabul ediyor. Referans kripto para, FTX çöküşü başladığı Kasım ayında yaklaşık 21.000 dolardan hızlı düşüş gördü. BTC’yi gözden geçiren analist, muhtemelen Aralık ayı başlarında zemin kazanacağını söylüyor. Bu bağlamda, şu açıklamayı yapıyor:

BTC’nin yeniden 20.000 dolara sıçramasını beklemiyorum. Ancak, belki 18.000 dolar ya da onun gibi bir şey gibi gider. Ve sonra potansiyel olarak yeni dipler. Yeni diplerin nereye gideceğini bilmiyorum.

BTC zaten bir kripto piyasasının toparlanmasına öncülük ediyor

Kripto piyasası, Fed başkanı Jerome Powell’ın faiz artışlarının yakında yavaşlayacağına yönelik açıklamalarının ardından Bitcoin öncülüğünde yükselmeye başladı. BTC, iki hafta içinde ilk kez 17.000 doları aştı. Lider kripto şu anda son 24 saatte %0,86 artışla yaklaşık 17.033 dolardan işlem görüyor. BTC toparlanmasıyla toplam kripto piyasası değeri 900 milyar doların üzerini gördü. Bununla birlikte basın zamanında 858 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

Altcoin

Ne olursa olsun, tüm altcoin projeleri henüz Bitcoin’in yükseliş ivmesini yakalamış değil. En son fiyat verilerine göre, LTC, APE ve SUSHI gün içinde kırmızıda işlem görüyor. Ancak bu durum, BTC fiyat artışına devam ederse ivme kazanma potansiyellerini ortadan kaldırmıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Crypto-news-flash

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Altın Öngörüleri Çıkan 2 İsim: Aralık ve 2023'te Bu Seviyeler!
Altın Öngörüleri Çıkan 2 İsim: Aralık ve 2023’te Bu Seviyeler! Piyasalar, Federal Reserve Başkanı Jerome Powell’ın konuşmasını güvercin olarak değerlendirdi. Bunun ardından altın, 1.800 doların üzerine uzanan bir ralli yaptı. Bununla birlikte Fed’in atacağı adımlar, gelecek verilere bağlı olacağı için henüz her şey netleşmiş değil. Nitekim, beklentilerin...
Vural Erkan 2 ay önce