Analist: Patlayacak Sıradaki Yapay Zeka Coinler Bunlar!

4.233 görüntülenme
Patlayacak Sıradaki Yapay Zeka Coinler

Her yıl birkaç yeni kripto para türü piyasaya girerek yatırımcılara muazzam kazançlar sağlıyor. Son boğa koşusunda NFT, metaverse, Web3 ve oyun projelerini izledik. Bu yazıda, analist Jessica Doosan’ın listesinden sıçrama yapabilecekler yapay zeka coinler listesine göz atalım.

Yapay zeka coinler, Microsoft’un yatırımlarından beri trendlerde

Microsoft yapay zekaya odaklanmaya başladığından beri tüm sektörlerden insanlar yapay zeka geliştirmeye başladı. İnsanlar artık daha basit araçlar kullanmak istiyor, AI araçları da geniş bir veri tabanından bu ihtiyacı mümkün olan en hızlı şekilde karşılıyor. Artık herkesin komutları dinleyerek görevleri tamamlayabilen kişisel bir yardımcıya ihtiyacı var. Sonuç olarak, para kazanma yeteneği artık AI kripto para birimine genişletildi. Kriptokoin.com olarak Microsoft kurucusu Bill Gates’in açıklamaları ardından ralli yapan altcoin projelerine bu yazıda yer verdik.

Patlayacak Sıradaki Yapay Zeka Coinler

Bir sonraki boğada takip edilebilecek AI projeleri

Fetch.ai (FET)

Fetch’in aracı yapısı, iletişim kurmak ve yeni katmanla dahili etkileşime dayanır. Ağı temelde ekonomik yerleşim için kullanılır. Projenin geliştirdiği araçlar, veri sorgularını test ettiği ve hızlı bir şekilde keşfetmek için kullandığı CLI programı. White paper’da yer alan metne göre, “Birlikte çalışabilir merkezi olmayan ağlar, açık kaynaklı yazılım araçlarını kullanarak yapay zeka, otomasyon ve dijital ekonomide zor görevleri mümkün kılar.”

Fetch, şu ana kadar Coinbase, Binance, Gemini, Bosch gibi birçok tanınmış şirketten yatırım aldı. Fiyat açısından, özellikle Ocak ayında sert dalgalanmalar gördü. 2021 yılında ulaştığı 1,2 dolardan 0,27 dolara düştü. Yeni yıldan itibaren güçlü bir yükseliş trendinde olduğunu belirtelim.

Patlayacak Sıradaki Yapay Zeka Coinler

Numeraire (NMR)

Bu proje, kod kullanarak borsa tahmininde kullanılabilecek makine öğrenimi modelleri geliştirmek için tasarlanmıştır. Projenin amacı, tüm hedge fonuna yardımcı olmaktır. Riskten korunma fonları borsa bilgisi gerektirir. Makine öğrenimi modellerinden elde edilen tüm veriler kullanımınıza sunulmuştur.

NMR, her düşüşte 1-2 gün içinde 2x-3x getiri sağlamayı başardı. Geçen sefer ATH seviyesi 100 dolar civarındaydı ve şimdi 16 dolara yaklaştı. Analiste göre, bir sonraki boğa koşusu 10x’e kadar çıkma potansiyeline sahip.

Graph (GRT)

Geliştiricilerin her zaman Dapp’ler oluşturması ve bunları Dapp’lere entegre etmek için veri toplaması gerekir. Graph tam olarak bu boşluğu doldurur.

GRT, şimdiye kadarki en iyi performans gösteren AI coin’lerden biriydi. Düşüş hacimli altcoin listesine girdi. ATH 2,6 dolardı ve bugün 0,0827 dolar civarında işlem görüyor. Tekrar zirveye ulaşması durumunda %4000 getiri elde edilebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Çin'in MATIC'i' Denilen Altcoin Fırladı
‘Çin’in MATIC’i’ Denilen Altcoin, Önemli Duyuruyla Fırladı! Çin’in MATIC’i olarak görülen bir altcoin projesi, yeni bir token yakma teklifi eşliğinde gün içinde çift haneli değer kazandı. Proje kısa süre önce NFT alanında ülkenin Instagram uygulamasıyla ortaklık kurdu. Çinli MATIC, yeni bir teklifin açıklanmasıyla %18...
Buğra Çağlar 1 ay önce