Reklamı kapat

PayPal Kurucu Ortağı Blokzincir Girişimcilerine 100.000’er Dolar Destek Verecek

İmge Açıkbaş
İmge Açıkbaş 24 Haziran 2018
0 görüntülenme

Dört farklı blokzincir girişimlerinin arkasındaki girişimci ve geliştiriciler isimlerini Thiel Derneğinin ödül alanlar listesinde bulabilir.

Milyarder yatırımcı ve PayPal kurucu ortağı Peter Thiel tarafından oluşturulan ve finanse edilen Thiel Vakfı Cuma günü burs kazananlarını duyurdu.

Basın açıklamasına göre bu yılki burs alanların arasında Vest’in kurucu ortağı Axel Ericsson, Polkadot kurucu ortağı Robert Habermeier, MyCrypto’dan sorumlu teknik başkan Daniel Ternyak ve Mechanism Labs kurucularından Aparna Krishnan bulunuyor.

Kripto dünyasındaki en önemli isimlerden ve ethereum kurucusu olan Vitalik Buterin’in de 2014 yılında projesini geliştirmek için 100.000 $ burs aldığını unutmamak gerek.

Önümüzdeki iki yıl içinde burs alan her girişimciye şu andaki ve gelecekteki projelerini geliştirmelerine yardımcı olacak 100.000 dolarlık bir hibe verilecek.

Thiel Fellowship’in program yöneticisi olan Allyson Dias, bursların amacının, genç girişimcilerin gerçek dünya sorunlarıyla başa çıkmak için yenilikçi yaklaşımlar bulmalarına yardımcı olmak olduğunu söyledi.

Bitcoin destekçisi olan Thiel ocak ayında 20 milyon dolar değerinde yatırım yaptığını bildirdi. Ayrıca bitcoin eleştirmenlerinin kripto para birimini hafife aldığını ve para rezervi olduğuna inanıyor.

 

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Analistlere Göre Bitcoin Çok Daha Düşük Seviyeleri Görmeden Yükselmeyecek Bu günlerde yatırımcılar Bitcoin fiyatının yükselme beklentilerine karşın 2018’in en düşük seviyelerine kadar düşmesinin verdiği şok ile bir hayli mutsuz durumda. Piyasalar genellikle Bitcoin odaklı yürüdüğü için Bitcoin’deki bu düşüş diğer altcoinleri de sarstı. Son günlerde HODL...
Mert Kaya 24 Haziran 2018