Reklamı kapat

PayPie Nedir? PPP Ne İşe Yarar?

Emre Borsan
Emre Borsan 3 hafta önce
2 görüntülenme
PayPie Nedir? PPP Ne İşe Yarar?

PayPie nedir? PayPie (PPP), Ethereum üzerine kurulu ve kredi risk analizi yapmayı mümkün kılan bir Blockchain platformudur. Kriptokoin.com olarak bu makalede PayPie’yi mercek altına alacağız. Ayrıca, PayPie nedir, ne sunar, PPP coin nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi merak edilen soruları yanıtlayacağız. Şimdi gelin Blockchain teknolojisi aracılığıyla kredi değerlendirme aracı olarak çalışan bu platformu birlikte inceleyelim.

PayPie nedir?

PayPie (PPP), Ethereum Blockchain tarafından desteklenen bir kredi değerlendirme aracıdır. Platform, Blockchain dünyasının ilk kredi risk değerlendirme platformu olmayı istemektedir. Proje, merkeziyetsiz bir defter ve yeni bir tek defter sağlar. Böylece, üç girişli bir muhasebe hizmeti olarak çalışır. Ayrıca, taraflardan ve diğer işletme uygulamalarından güvenilir finansal veriler besleyen risk puanı algoritmasına sahiptir. Bu algoritma için Blockchain teknolojisini kullanır. Böylece müşterilerine nihai şeffaflık ve güven getirir.

Genel olarak, PayPie ekibinde tek bir ana hedef bulunmaktadır. Blockchain üzerine inşa edilen yeni bir kredi puanı sistemi oluşturmak. Ekip bunun için sunduğu veri analizi araçları ile finansal piyasalara güç sağlar. Ayrıca sıradan kullanıcıların yatırımlarını daha rasyonel adımlarla sürdürmesini destekler. Algoritma aracılığıyla risk değerlendirmesi yapmak, finansal kurumların veriye dayalı karar almasını mümkün kılar. Bu da Blockchain ve DeFi ekonomisinin gelişmesini destekler.

PayPie ne sunar?

Projenin nihai hedefi, iş endüstrisindeki herkes için merkeziyetsiz bir muhasebe platformu oluşturmaktır. Muhasebe platformu, küresel olarak kullanılabilen kredi riski algoritması için gerçek zamanlı veriler sağlayacaktır. Bu veriler, müşterilerin %100 doğruluk elde etmesini mümkün kılar. PayPie platformunun ödeme teknolojisi üç farklı kategoride çalışır. Kategoriler, platformu daha güvenli ve şeffaf hale getirmeye yardımcı olur. Kripto para teknolojisi şunları içerir:

  • Kullanıcıların geçmiş, şimdiki ve gelecekteki işlemlerden başlayarak tüm işlemlerin gerçekliğini garanti eden merkeziyetsiz bir genel defter. Bu defter, Blockchain teknolojisi aracılığıyla çalışır.
  • Yeni bir tek defter sağlayarak muhasebe girişlerini kriptografik olarak mühürleyen ve eksikliklerin üstesinden gelen bir çözüm oluşturmak için üçlü girişli muhasebe platformu.
  • Diğer insanlardan güvenilir finansal verileri üçüncü taraf bir uygulamaya, pazar yeri oyuncularına besleyen risk puanı algoritması.

PPP coin nedir? Ne işe yarar?

PPP coin, PayPie platformunun yerel kripto para birimidir. Ethereum Blockchain üzerine ERC-20 akıllı kontratıyla inşa edilen bu token, çeşitli kullanım durumlarıyla öne çıkmaktadır. Token, platforma erişim ve platformdaki belirli hizmetlere ve işlemlere erişim sağlamayı mümkün kılar. PPP coin, sahiplerine KOBİ’lerin kredi geçmişi ve faturalı satın alma gibi hizmetlere erişim hakkı verir. Bununla birlikte kripto para, şu anda CoinMarketCap tarafından “izlenmeyen tokenler” listesine dahil edilmiştir.

PayPie nedir? PPP coin nasıl alınır?

PayPie şu anda sadece Uniswap borsasında işlem görmektedir. İlgili yatırımcılar PPP coin satın almak için Uniswap’a erişerek üye olma ve satın alma adımlarını takip etmelidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Nitro Network Nedir? NCash Ne İşe Yarar?
Nitro Network Nedir? NCash Ne İşe Yarar? Nitro Network nedir? Nitro Network (NCash), katılımcıların ağ oluşturmasını mümkün kılan IoT tabanlı bir Blockchain platformudur. Kriptokoin.com olarak bu makalede Nitro Network projesini inceleyeceğiz. Bununla birlikte, Nitro Network nedir, ne sunar, NCash coin nedir, ne işe yarar,...
Emre Borsan 3 hafta önce