PEPE Coin, SHIB ve DOGE: “Mega Ralli” Geliyor mu?

PEPE Coin, SHIB ve DOGE: “Meg
PEPE Coin, SHIB ve DOGE: “Meg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve Pepe Coin (PEPE) umut verici işaretler sergiliyor. Böylece meme coin dünyası bir kez daha yatırımcıların dikkatini çekiyor. Daha geniş kripto para piyasası belirsizliğini korurken, bu meme paraları beklentilere meydan okuyor ve olağanüstü bir dayanıklılık sergiliyor. Bu makale, bu üç meme coinindeki son gelişmeleri ve fiyat hareketlerini inceleyerek sektör için potansiyel olarak yükselişe yönelik bir görünümün resmini çiziyor. Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve Pepe (PEPE coin) bu hafta manşetlere çıkarken meme coin sektörü bir faaliyet alanı olmaya devam ediyor. İşte her birine daha yakından bir bakış…

SHIB, fiyat düşüşüne rağmen yakıma ağırlık veriyor

SHIB‘in sadık topluluğu, geçen hafta 174,93 milyon tokenin imha edilmesiyle etkileyici bir oranda token yakıyor. Yakma oranındaki bu %281’lik artış, enflasyonla mücadele etme amacına işaret ediyor. Yani, potansiyel olarak fiyatı yukarı doğru itmeyi amaçlıyor. SHIB son günlerde hafif bir düşüş yaşadı. Ancak, topluluğun token yakmaya olan bağlılığı gelecekteki fiyat artışı için bir umut ışığı sunmakta. Özellikle bazı analistler potansiyel bir artışın 0,00003 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

Coinglass verileri ise SHIB’in açık pozisyonunda %0,36 artışla 59,74 milyon dolara ulaştığını belirtti. Ardından türev hacminin %3,33 artışla 114,26 milyon dolara yükseldiğini gösterdi. Toplu olarak, piyasa verileri potansiyel olarak SHIB’in mevcut piyasa oynaklığının altını çiziyor. Öte yandan Coingape’in bir analizi, piyasadaki toparlanmanın daha geniş zaman diliminde devam etmesine işaret etti. Böyle bir durumda halinde, meme coinin potansiyel olarak 0,00003 dolar fiyat seviyesine ulaşabileceğini öne sürüyor.

Dogecoin, ralliye hazır mı?

DOGE, teknik göstergenin önümüzdeki yükseliş zamanlarına işaret etmesiyle potansiyel bir mega ralliye zemin hazırlıyor. Grafik, kısa vadeli hareketli ortalamanın uzun vadeli hareketli ortalamanın üzerine çıktığını gösteriyor. Yani, bir “Golden Cross”un oluştuğunu gösteriyor. Bu tarihsel yükseliş modeli, DOGE’un tüm zamanların en yüksek seviyesine fırladığı 2021 başlarında tanık olduğumuza benzer şekilde önemli bir fiyat artışının sinyalini verebilir. Kripto para piyasasının daha geniş bir toparlanmasının beklenmesiyle birlikte, DOGE’un önceki rallisini yansıtan %8000’lik bir artış potansiyeli bazı yatırımcıları heyecanlandırdı.

PEPE coin birikimi, iyimserliği artırıyor

Son olarak kurbağa temalı meme coin PEPE, son zamanlarda büyük birikimlerin gerçekleşmesiyle ilgi odağı oldu. Yatırımcılar son 24 saat içinde devasa bir 650 milyar PEPE topladı. Balinalar da önemli bir rol oynadı. Tokenin fiyat dalgalanmasına rağmen satın alma baskısındaki bu artış, kritik. Zira PEPE’nin geleceği için güçlü bir iyimserliğe işaret ediyor. Fiyat geçtiğimiz gün dalgalı bir seyir izlese de, son balina faaliyetleri ve Bitcoin halving’i sonrası olası ralli, uzun vadeli hissiyatın yükselişini sürdürüyor.

Bu meme coinlerin kısa vadeli fiyat hareketleri tahmin edilememekte. Yine de altta yatan eğilimler merak uyandırıcı. SHIB’in topluluk odaklı yanma mekanizması, DOGE’un potansiyel altın kesişmesi kritik. Ayrıca PEPE’nin balina birikimlerinin tümü, dikkat çekiyor. Zira meme coin sektörü için potansiyel olarak yükselişli bir geleceğin resmini çiziyor. Ancak yatırımcıların bu değişken piyasaya girmeden önce dikkatli olmaları ve kapsamlı araştırma yapmaları gerekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

PEPE Coin, SHIB ve DOGE: “Mega Ralli” Geliyor mu?