PEPE Coin ve Bu 6 Altcoin’den Liste Dahil Sıcak Haberler Var!

PEPE Coin ve Bu 6 Altcoin’den Liste Dahil Sıcak Haberler Var!
PEPE Coin ve Bu 6 Altcoin’den Liste Dahil Sıcak Haberler Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nansen verileri akıllı paranın son 24 saatler üç token üzerinde yoğunlaştığını gösteriyor. Dev bir balina Binance’e 3,39 milyon dolar değerinde PEPE Coin transfer etti. OKX, Ultiverse’i (ULTI) listeleyeceğini açıkladı. Ve daha fazlası…

ULTI, PEPE Coin ve 5 altcoin’den haberler var!

Akıllı para, PENDLE, RDNT ve PEPE Coin topluyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa sakin bir seyir izliyor. Bununla birlikte balinalar ve akıllı para avlanmaya devam ediyor. Nansen verilerine göre Smart Money’nin 24 saatlik Ethereum ağı fon girişi takip listesi aşağıdaki gibi:

  • PENDLE: 639.000 dolarlık giriş gördü. Token şu anda 6,18 dolardan işlem görüyor. Bu arada son 24 saat içinde %2,1 düşüş gösterdi.
  • RDNT: 266.000 dolar giriş gördü. Token şu anda 0,206 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, 24 saat içinde %0,23 düşüş kaydetti.
  • PEPE Coin: 232.000 dolar giriş gördü. Token şu anda 0,00001538 dolardan işlem görüyor. Bu arada PEPE Coin, 24 saat içinde %0,97 düşüş kaydetti.

Dev bir balina CEX’e 217 milyar PEPE Coin transfer etti

On-chain gözlemci ‘ai_9684xtpa’ izlemesine göre, kısa süre önce, dev bir balina 3,39 milyon dolar değerinde 217 milyar PEPE’yi Binance’e yeniden yükledi. Bu sırada, transfer fiyatı 0,00001564 dolar oldu. Balina muhtemelen kar elde almayı planlıyor. Tümünü satarsa, kârı 420.000 dolar olacak (ortalama alış fiyatı 0,0000137 dolar). Ayrıca, kalan 40,4 milyarın hala 78.000 dolar değişken kârı var.

OKX, ULTI’yi listesine ekliyor

Önde gelen kripto borsası OKX, Ultiverse’i (ULTI) listeleyeceğini açıkladı. Borsa ULTI ticareti 6 Haziran’da başlatacak. Bu arada, para yatırma işlemleri 31 Mayıs’ta, para çekme işlemleri ise 7 Haziran’da başlayacak. Ultiverse, oyun deneyimlerini dönüştürmeyi ve değeri artırmayı amaçlayan yapay zeka odaklı bir oyun geliştirme ve yayınlama platformu. Farklı Blockchain’ler arasında geliştirme, etkileşim ve teknolojik entegrasyonu iyileştirmek için çeşitli araçlar sağlıyor.

Polygon’a dayalı bir Web3 akıllı cihazı olan CGL Phone piyasaya çıkıyor!

Polygon ağını temel alan Web3 akıllı cihazı CGL Phone’un yakında piyasaya sürüleceğini bildirdi. CGL Phone, bu cihaz aracılığıyla oyun endüstrisinde devrim yaratmayı hedefliyor. Ayrıca, yeni piyasa lansmanı CGL Phone için Web3 stratejisine yönelik önemli bir adımı işaret ediyor.

JupiterDAO, topluluk oylaması konusunda açıklama yaptı!

JupiterDAO, X platformunda, insanların genellikle balinaların DAO’lar üzerindeki etkisini, özellikle de balinaların kime oy vereceğini ve popüler oy alan ancak sonuçta kazanamayan adayların olup olmadığını bilmek istediklerini yayınladı. DAO, LFG Faz 3’ten elde edilen verilere dayanarak, oy hakları verilerinin ve bağımsız oylama cüzdanı verilerinin oldukça tutarlı olduğunu, kazanan projenin sırasıyla oy haklarının %59,4’ünü ve bağımsız oylama cüzdanlarının %60,7’sini aldığını ve verilerin yakın olduğunu açıkladı.

PEPE Coin

Curve Finance Arbitrum’dan 237.500 ARB bağışı aldı

Curve Finance, Arbitrum’dan 237.500 ARB bağışı aldığını resmen açıkladı. Proje, bu bağışı Arbitrum Blockchain’deki Curve havuzuna teşvik sağlamak için harcaycak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

PEPE Coin ve Bu 6 Altcoin’den Liste Dahil Sıcak Haberler Var!