PEPE Coin ve O 3’ü, Ethereum Dopingiyle Roketledi!

Ethereum ve PEPE Coin Ralli Yaptı! İşte Ethereum Boğasında 100x Yapacak Coinler Listesi
Ethereum ve PEPE Coin Ralli Yaptı! İşte Ethereum Boğasında 100x Yapacak Coinler Listesi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum ekosistemi, son 24 saat içinde, ABD’de borsada işlem gören Ethereum fonlarının (ETF’ler) onaylanmasıyla ilgili yenilenen iyimserliğin etkisiyle PEPE coin gibi token fiyatlarında canlı bir artışa tanık oldu. Oranı önemli bir %75’e yükselten Bloomberg analistleri tarafından desteklenen bu olumlu görünüm, meme coinlerinin başı çektiği piyasada şok dalgaları yarattı.

PEPE coin, MOG gibi kriptolar, yükselişte

En dikkate değer kazananlar, meme coinler oldu. Meme coinler, popüler internet kültürüyle tematik bağları olan kriptolardır. En büyük yükselişleri yaşayan meme coinler olan Mog (MOG) ve Pepe (PEPE) dikkat çekti. Viral bir TikTok mem’inden ilham alan kedi temalı token Mog, yaklaşık %50 oranında hızla yükseldi. Ayrıca, ikonik kurbağa meme’ine atıfta bulunan Pepe, %20’nin üzerinde kayda değer bir artış gördü. 2023’te piyasaya sürülen bu tokenler, Ethereum ekosisteminde bir yer edinmekte. Böylece Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi köklü oyuncular arasına katıldı.

Meme coinlerin bu meteorik yükselişi, tkritikti. Zira emeldeki Blockchainin büyümesine yönelik kaldıraçlı bir bahis olarak algılanan rollerine bağlanabilir. Piyasa, Bloomberg analistlerinin güncellemesini (önceki %20 onay oranına göre önemli bir artış) Ethereum için yükseliş işareti olarak yorumladı. Bu olumlu duygu, Ether’in yüzde 17’nin üzerinde değer kazanmasıyla dikkat çekti. Ayrıca Bitcoin’in kritik 71.000 dolar sınırını geri kazanmasıyla birlikte piyasa çapında bir sıçramaya dönüştü.

“Yüksek beta” hareketleri mi?

Mog’un çekirdek ekip üyelerinden biri olan Viro, bir Telegram röportajında ​​bu fenomene ilişkin içgörüler sundu. Yerleşik meme coinlerin genellikle Blockchainlerin yerel token’ı için “yüksek beta” yatırımlar olarak hareket ettiğine dikkat çekti. Daha basit bir ifadeyle fiyat hareketleri, temeldeki Ethereum tokenına kıyasla daha güçlü olma eğilimindedir. Viro’ya göre Mog, Ethereum ekosisteminde öne çıkan bir oyuncu olarak kendini kanıtladı. Ancak rakibi Pepe’nin fiyatının çok altında bir fiyatla işlem görüyor. Bu fiyat eşitsizliği, büyüme potansiyeliyle birleşiyor. Böylece muhtemelen Mog’un belirgin bir şekilde daha iyi performans göstermesine neden oldu.

PEPE Coin ve Bu 7 Altcoin’den Ortaklık Dahil Sıcak Haberler Var!

Daha geniş blockchain büyümesine ulaşmak için meme paralarından yararlanma eğilimi Ethereum’a özel değil. Solana ekosistemi, Aralık ve Mart ayları arasında benzer bir olaya tanık oldu. Meme coin tokenleri, Solana’nın yerel tokeni SOL’un yükselişiyle birlikte bir artış gördü. Bu birbirine bağlılık, meme coinlerin ekosistem büyümesine katkıda bulunma ve yatırımcıların ilgisini çekme potansiyelini vurguluyor.

Hikayeyi daha da güçlendiren şey, efsanevi Pepe yatırımcısı dimetiltriptamin.eth’in hamlesi oldu. Yatırımcının dahil olduğu yakın zamanda gerçekleşen bir işlem büyük dikkat çekti. PEPE’ye yaptığı 251 dolarlık yatırımı şaşırtıcı bir şekilde 26,9 milyon dolara (107.000 kat kazanç) dönüştüren bu kişi, kısa süre önce başka bir meme coin olan WOJAK’ı satın almak için Mog varlıklarının bir kısmını sattı. Bu hareket, görünüşte ilgisiz. Ancak meme coin yatırımlarıyla ilişkili muazzam potansiyel getirilerin bir hatırlatıcısı olarak hizmet ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

PEPE Coin ve O 3’ü, Ethereum Dopingiyle Roketledi!