Pi Coin Ne Zaman Piyasaya Sürülecek? Pi Coin Alternatifi DOGE20 3,5 Milyon Dolara Gidiyor

Pi Coin ‘Önemli’ Mesajıyla Resmen Duyurdu! Pi Coin Alternatifi SLOTH ve DOGE20 100x Yapacak Mı?
Pi Coin ‘Önemli’ Mesajıyla Resmen Duyurdu! Pi Coin Alternatifi SLOTH ve DOGE20 100x Yapacak Mı?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pi Network geçtiğimiz hafta beşinci yıldönümünü kutladı ve çok sayıda kişi ana ağın başlatılmasındaki uzun süreli gecikmeden duyduğu memnuniyetsizliği dile getirdi. Proje dört yılı aşan bir süredir geliştirme aşamasında; ancak çekirdek ekip henüz Mainnet’in halka açılmasına ilişkin kesin bir plan veya tarih sunmadı.

Pi Network ekibi, mart ayından haziran ayına kadar 2024 Open Mainnet aşamasını başlatma niyetlerini resmen açıklamıştı. Ekip, 27 Aralık’ta yayımladığı bir blog yazısında Open Mainnet aşamasının Pi blok zincirinin potansiyelini tamamen ortaya çıkarmaya hazır olduğunu belirtmişti.

Bu aşamanın Pi kullanıcılarına Pi coin’lerini zahmetsizce çeşitli kripto ve itibari para birimlerine dönüştürme olanağı sağlaması bekleniyor. Ayrıca, geliştiricilerin ağın esnek yapısından yararlanan yardımcı programlar ve uygulamalar geliştirerek inovasyon yapmaları için bir fırsat sunuyor.

Bu duyuruyu çevreleyen büyük bir coşku olmasına rağmen, Pi Network ekibi ihtiyatlı davranıyor. Hal böyle olunca yatırımcılar Pi Coin alternatifi Dogecoin20 token satın almak için araştırmalar yapıyor.

Pasif Gelir Sağlayan Stake Özelliği ile DOGE20 Ön Satışı Hızlanıyor

Köpek temalı yeni meme coin Dogecoin20 (DOGE20) 4 gün içinde 3 milyon doları başarıyla topladı. Yatırımcılar, yeni piyasaya sürülen ön satış etkinliğinde Dogecoin20 token satın alımı için acele ederek meme coin’de erken benimseyenler olarak konumlanmak istiyor. Ayrıca piyasaya sürülmesinin ardından beklenen fiyat artışından faydalanmak için acele ediyor.

Pasif gelir sağlayan benzersiz bir stake etme özelliği, çevre dostu bir mutabakat mekanizması ve uzun vadeli sürdürülebilirlik için zekice hazırlanmış bir tokenomik yapı ile DOGE20’nin piyasadaki bir sonraki köpek tabanlı meme coin olması planlanıyor.

Dogecoin’i üstün bir seviyeye yükseltme potansiyeline sahip ayırt edici özellikler sunduğunu düşündükleri için yatırımcılar arasında DOGE20 ön satışına artan bir ilgi var. DOGE20 çevre dostu bir proof-of-stake mutabakat mekanizması kullanıyor ve ERC-20 protokolüne dayanıyor. Bu, selefi Dogecoin’e kıyasla gelişmiş işlevler sunmasını sağlıyor. Ayrıca proje, DOGE20 sahiplerinin pasif gelir elde etmesini sağlayan yeni bir stake altyapısını entegre ediyor.

Dogecoin20’nin DOGE’den Farkı

Dogecoin20’nin amacı Dogecoin’in yerini almak değil. Bunun yerine, geliştirilmiş özellikleriyle meme coin alemine yeni bir bakış açısı getirerek ünlü meme coin’e saygı duruşunda bulunuyor. Ayrıca, ‘Her Gün Sadece İyilik Yap’ ilkesine bağlı kalarak, insani girişimler yoluyla kendisini erdemli bir meme olarak kurma arzusunu gösteriyor.

Dogecoin20, DOGE’de kullanılan enerji yoğun proof-of-work (PoW) madencilik tekniği yerine Ethereum proof-of-stake (PoS) madencilik mekanizmasını kullanıyor. Bu da onu Dogecoin’e kıyasla daha çevre dostu bir seçenek haline getiriyor.

Öte yandan, Dogecoin’in meme coin endüstrisindeki önemli konumuna rağmen, yatırımcılar sürekli enflasyon potansiyeline ilişkin endişelerini giderek daha fazla dile getiriyor. Bu, madencilik sürecinin üretilebilecek DOGE miktarına herhangi bir üst sınır getirmediği anlamına geliyor.

Dogecoin20, maksimum 140 milyar DOGE dolaşım arzı ile karakterize edilen kendine özgü bir tokenomik çerçeve uygulayarak bu sorunu ele almayı amaçlıyor. Bu, Bitcoin’in öncülük ettiği “sağlam para” ilkesini takip ederek enflasyonist Dogecoin’e göre belirgin bir avantaj sunuyor.

Sonuç olarak, DOGE20, Dogecoin için uygulanabilir bir anti-enflasyonist alternatif olarak hizmet ediyor. Yatırımcılara yatırımlarının uzun vadede seyrelme yaşamayacağına dair güvence de sunuyor.

Dogecoin20 Token Staking Mekanizması

Yatırımcılar ayrıca DOGE20’nin bir ERC-20 token olması, yani Ethereum blok zincirindeki merkeziyetsiz finans projelerine entegre edilebilen DeFi’ye hazır bir protokol olmasıyla da ilgileniyor. Ayrıca, DOGE20 piyasada yaygın olarak kullanılan cüzdanlarla uyumlu ve DOGE’ye kıyasla hızlandırılmış ve daha uygun maliyetli işlemler sunuyor. Projenin en iyi yanı, Dogecoin20 token satın alan sahiplerine madencilik yoluyla pasif gelir elde etmeleri için eşsiz bir fırsat sunan stake ekosistemi.

Staking altyapısı, DOGE20 sahiplerinin tokenlerini stake etmelerine ve stake havuzundaki stake yüzdelerine göre ödüller kazanmalarına olanak tanıyor. Daha fazla miktarda DOGE20 yatırımı yapan bireyler daha fazla avantaj elde ediyor.

Ekip, önümüzdeki iki yıl boyunca pasif gelir mekanizması için ödüller sağlamak üzere toplam DOGE20 token arzının yüzde 15’ini ayırdı. Bu tahsisin çoğunluğu, özellikle de yüzde 12,5’i, ilk yıl boyunca dağıtılmak üzere belirlendi. Bu da sahiplerinin anında stake etmeye başlamaları için güçlü bir motivasyon sağlıyor.

Şu anda ön satış yoluyla DOGE20 stake edenler etkileyici bir yüzde 275 yıllık getiri oranı (APY) kazanıyor. Yüksek stake ödülleri, DOGE20 yatırımcılarını elde tutmaya teşvik ederek, meme coin piyasaya sürüldüğünde piyasadaki satış baskısını azaltmaya yardımcı oluyor.

Dogecoin20 Fiyatı ve Yol Haritası

Dogecoin20’nin yol haritası, ekosistemi genişletmek, yeni özellikler sunmak ve topluluk ilişkilerini güçlendirmek de dahil olmak üzere geleceğe yönelik iddialı planları özetliyor. Projenin arkasında, DOGE20’yi SHIBA ve DOGE ile kripto dünyasında kalıcı bir demirbaş haline getirme vizyonuna adanmış deneyimli geliştiriciler ve kripto meraklılarından oluşan bir ekip yer alıyor.

Mevcut ön satış DOGE20’yi 0.000201 dolar fiyatla sunuyor. İlgili yatırımcılar web sitesi üzerinden tokeni satın alabiliyor.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Pi Coin Ne Zaman Piyasaya Sürülecek? Pi Coin Alternatifi DOGE20 3,5 Milyon Dolara Gidiyor