Ünlü Politikacı Çantasını Bu 2 Altcoin ile Doldurdu!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 3 hafta önce
919 görüntülenme
Ünlü Politikacı Çantasını Bu 2 Altcoin ile Doldurdu!

Eski ABD kongre adayı olan kripto fenomeni David Gokhshtein, çantasını 2 altcoin ile yeterince doldurduğunu ve artık patlama beklediğini söyledi.

David Gokhshtein, çantasını bu 2 altcoin ile doldurdu

Meme coin’lere verdiği destekle bilenen ünlü politikacı, Twitter’dan Shiba Inu ile ilgili başka bir tweet yayınladı. Mesaja göre, son zamanlarda bu popüler meme coin’lerden daha fazlasını satın almış görünüyor ve şimdi fiyatın yükselmesini bekliyor.

Gokhshtein, SHIB’in en sesli destekçilerinden biri olarak biliniyor. Sadece SHIB için değil, tüm ekosistem için desteğini aktif olarak gösteriyor. Kripto fenomeni, şu anda inşa edilmekte olan SHIB Metaverse’ün piyasaya sürüldüğünde başarılı olmasını bekliyor. David, SHIB’in yanı sıra orijinal meme coin DOGE’u da destekliyor. Tweet’lerinden birinde çantalar dolusu DOGE’ye sahip olduğunu itiraf etti.

Geçen sonbaharın başından itibaren attığı bazı tweet’lere göre, hem Dogecoin hem de Shiba Inu’nun kripto piyasasındaki bir sonraki boğa koşusunda hızla yükseleceğine inanıyor. Genel olarak, meme coin’lerin piyasadaki birincil rolü, çok sayıda yeni bireysel yatırımcıyı çekmektir. İştahlı bireysel yatırımcılar genellikle SHIB ve DOGE gibi riskli kriptolarla yatırım yapmaya başlar.

David Gokhshtein’in seçimi DOGE ve SHIB için önemli tarihler yaklaşıyor

Gokhshtein, Twitter’da “yeterince SHIB” sahibi olduğunu ve “epik rallinin zamanın” geldiğini belirtti. Eski ABD kongre adayı, geçtiğimiz günlerde dip fiyatlardan yüklüce fazla Shiba Inu satın aldığını açıklamıştı. Ayrıca SHIB fiyatının 0,01 dolara ulaşabileceğini sıklıkla dile getiriyor. Bu seviyede tüm SHIB yatırımını satıp emekli olmayı planlıyor.

Gokhshtein’in bahsettiği önemli tarihler, büyük olasılıkla uzun zamandır beklenen Shibarium Layer 2 çözümünün piyasaya sürüleceği tarih. Shiba Inu ekosistemini tamamen yeni bir seviyeye taşıması ve onu bir meme coin’den çok daha fazlası haline getirmesi bekleniyor. Shibarium, geliştiricilerin akıllı sözleşmeler, DeFi ve diğer dApp’ler oluşturmalarına olanak tanıyarak geliştiricilerin onu geliştirmeye başlamasını sağlayacak. Kullanıcılar, düşük ücretle ve yüksek hızda, sıkışıklık korkusu olmadan istedikleri kadar işlem yapabilecekler.

Shiba Inu ekosistem tokenleri boğayı destekliyor

Shibarium’un yerel kripto para birimi BONE ile ödenen işlem ücretleri, trilyonlarca SHIB’in yakılmasına yardımcı olacak. Bu BONE tokenlerin bir kısmı SHIB’e dönüştürülecek ve harcanamaz cüzdanlarda kalıcı olarak kilitlenmek üzere gönderilecek. Sonuç olarak Shiba Inu’nun arzı azalıyor ve bu da fiyat üzerinde pozitif etkiye enden olabilir. Shibarium ile yanacak ek SHIB tokenler, topluluğunun 2021’den bu yana beklediği bir haberdi. Kriptokoin.com olarak SHIB fiyatını destekleyecek diğer gelişmelere bu yazıda yer verdik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • U.today

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Büyük Borsadan 10 Altcoin Delist
Büyük Borsadan Bu 10 Altcoin İçin Delist Kararı! Piyasanın en büyük kripto para borsalarından Bitfinex, içlerinde Mirror Protocol ve Oasis Network’ün de bulunduğu 10 altcoin için delist kararı aldı. Bitfinex, bu 10 altcoin için delist kararı aldı Merkezi kripto para borsası, geçtiğimiz saatlerde resmi Twitter...
Buğra Çağlar 3 hafta önce