Poloniex, Spot Ticaret İçin Çapraz Marjin Modu Ekliyor!

Poloniex, Spot Ticaret İçin Çapraz Marjin Modu Ekliyor!
Poloniex, Spot Ticaret İçin Çapraz Marjin Modu Ekliyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küresel bir kripto borsası olan Poloniex, sürekli değişen bir pazarda kullanıcıların ticaret deneyimini daha da geliştirmek için spot ticaret için çapraz marj modunu başlatmaktan heyecan duyuyor. İşte detaylar…

Poloniex’te çapraz marjin modu başlıyor

Poloniex’in çapraz marj modu, 3 kata kadar kaldıraçla kullanıcıların sermayesini ve finansman esnekliğini artırır. Kullanıcıların varlıkları farklı bir marj hesabına aktarmalarına gerek kalmaması için birleşik bir spot ve çapraz marj hesabı mevcuttur. Bu işlemi daha uygun hale getirir. Poloniex’in çapraz marj modu ayrıca otomatik ödünç alma ve geri ödeme işlevleriyle birlikte gelir. Kullanıcı, ticaret sayfasında “otomatik ödünç almayı” etkinleştirdikten sonra, ticaret, transfer veya token çekerken bir borç alma işlemi başlatabilir.

Trader'lar 5 Altcoin Projesine Oynuyor

Kullanıcının ödünç alabileceği maksimum tutar, kullanıcının spot hesabının genel teminat düzeyine göre belirlenecektir. “Geri ödeme” kabiliyetine gelince, bir kullanıcı bir tokenı her ticaret yaptığında, transfer ettiğinde veya yatırdığında, varlık, kullanıcı üzerindeki ek faiz yükünden kaçınırken krediyi otomatik olarak geri ödemek için kullanılacaktır.

Şu anda dört kripto parayı destekliyor

Kullanışlı bir kullanıcı arayüzü ve düşük faiz oranlarıyla Poloniex, artan kazanç olasılığıyla kullanıcıların genel ticaret deneyimini geliştiriyor. Örneğin, kullanıcılar, yeni bir kullanıcı kılavuzunu kullanabilir. Ayrıca varlık bilgilerinin yanı sıra daha net ve daha optimize edilmiş bir arayüzle farklı ticaret çiftlerini arayabilir. Bu paritelere geçiş yapabilir. Şu anda Poloniex, marj varlıkları olarak USDT, BTC, ETH ve TRX’i desteklemektedir ve gelecekte daha fazlasını destekleyecektir.

Poloniex Vadeli İşlemler Şampiyonası Başlıyor: Maserati ve Tesla Kazanma Şansı Yakalayın!

Çapraz marj modunun lansmanını kutlamak için Poloniex, kullanıcılarını ödüllendirmek için bir kampanya yürütüyor. Ek olarak, 2023 için daha heyecan verici ürünler de yolda. Daha fazla bilgi için lütfen https://support.poloniex.com/hc/en-us/articles/10750566481047 adresini ziyaret edin.

Poloniex hakkında

Ocak 2014’te kurulan Poloniex, spot ve vadeli işlemleri destekleyen küresel bir kripto para borsasıdır. Birinci sınıf bir ticaret platformuyla Poloniex, uluslararası müşteri tabanını genişletmek için 2019 yılında TRON’un Kurucusu Justin Sun’dan fon aldı. Poloniex artık 100’den fazla ülke ve bölgede çeşitli dillerde hizmet veriyor. 2022’de Poloniex, daha yüksek hız, kararlılık ve kullanılabilirliğe sahip yeni ticaret sistemini başlattı. Dominik topluluğu için ulusal Blockchain olarak belirlenen TRON ve ülkede yasal ödeme aracı olarak yasal statü verilen TRX ile ile el ele veren Poloniex, kullanıcıları kripto para biriminin gücüne bağlama misyonuna devam edecek.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Poloniex, Spot Ticaret İçin Çapraz Marjin Modu Ekliyor!