Reklamı kapat

Poloniex, Sektördeki En Düşük Vadeli İşlem Ücretlerini Başlattı!

Kriptokoin
Kriptokoin 3 hafta önce
2 görüntülenme
Poloniex, Sektördeki En Düşük Vadeli İşlem Ücretlerini Başlattı!

Küresel bir kripto borsası olan Poloniex, müşterilere tüm sektördeki en düşük ücretleri sağlamak için USDT teminatlı kalıcı vadeli işlemler sözleşmelerinde (perpetual) ücret yapısını optimize etti.

Borsa, vadeli işlemlerde yeni ücret yapısını duyurdu

Bugünden itibaren Poloniex’te USDT teminatlı kalıcı vadeli işlem sözleşmelerinin ticaretinde Maker ve Taker ücret oranları sırasıyla yüzde 01 ve yüzde 0.04 olacak. Değişiklikler, işlem hacimlerinden bağımsız olarak tüm müşteriler için geçerli halde.  Ayrıca, farklı VIP seviyeleri arasındaki farkı daraltmak için 24 Kasım’dan itibaren geçerli olmak üzere vadeli işlem traderları için yeni bir ücret yapısı uygulanacaktır.

Poloniex, Çok Konuşulan O Altcoin'leri Ticarete Açıyor!

VIP’ler seviyelerine göre daha fazla indirim ve ayrıcalıktan yararlanacak. Yeni ücret yapısı, daha adil bir ticaret ortamı oluşturmaya odaklıdır. Bu nedenle kullanıcıların belirli seviyelere ulaşmak için aşması gereken eşikleri nihai bir hedefle azaltacaktır. Poloniex, ücret oranlarındaki düşüşün yanı sıra, VIP eşiklerini yarı yarıya azaltıyor. Ayrıca kalıcı vadeli sözleşmelerde işlem yapmalarının keyfini çıkarabilmeleri için sınırlı süreliğine bir “VIP Challenge” başlattı.

VIP Challenge nasıl işliyor?

Bir trader yarışmaya kaydolduğunda, sistem, ilgili VIP derecelerini ve oranlarını dağıtacak. Bunun için challenge’ın sonuna kadar son 30 gün boyunca kalıcı vadeli işlem sözleşmelerindeki ticaret hacmini otomatik olarak hesaplayacaktır. İlk 500 katılımcı, ticaret hacminden bağımsız olarak 5 USDT ödülü kazanacaktır.  3,000 USDT’den fazla ticaret yapanlar ise 20 USDT daha ödül alacaklar. Yarışma sadece 13 gün sürüyor. Bu nedenle müşterilerin bu ödüllerin tadını çıkarmak ve Poloniex’te kalıcı sözleşmelerle daha yüksek bir VIP seviyesi kazanma şansı elde etmek için acele etmesi gerekiyor.   

Bitcoin 10 Bin Dolara Giderken 6 Altcoin Şaşırtabilir

Poloniex Vadeli İşlemlerinde yeniden yapılandırma ücreti ve alım satım yarışmasına ek olarak borsa, bir “VIP+1” kampanyası başlatacak.  Böylece kullanıcıların diğer borsalarda sahip olduğu VIP seviyesi, Poloniex’te bir üst seviyeye taşınacak. Örneğin, biri başka bir platformda VIP1 hakkına sahipse, Poloniex kullanıcıya bunun yerine VIP2 statüsü verir.

Poloniex hakkında

Ocak 2014’te kurulan Poloniex, kaldıraçlı tokenların yanı sıra spot ve vadeli işlemleri destekleyen küresel bir kripto para borsasıdır. Birinci sınıf bir ticaret platformuyla Poloniex, uluslararası müşteri tabanını genişletmek için 2019 yılında TRON’un kurucusu Justin Sun’dan fon aldı. Poloniex artık 100’den fazla ülke ve bölgede çeşitli dillerde hizmet vermektedir. 2022’de Poloniex, daha yüksek hız, stabilite ve kullanılabilirliğe sahip yeni ticaret sistemini piyasaya sürdü. Ülkede yasal para birimi olarak kabul edilen TRX’in yasal statüsü ile Dominika’da ulusal Blockchain olarak belirlenen TRON ile el ele veren Poloniex, kullanıcıları sürekli olarak kripto para biriminin gücü ile bağlayacak. Poloniex’e yönelik bağlantıları aşağıda bulabilirsiniz:

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Binance CEO'sundan 'Büyük' Uyarı
FTX İflasının Ardından Binance CEO’sundan ‘Büyük’ Uyarı! Bugün Endonezya Fintech Zirvesi’nde konuşan Binance CEO’su CZ, FTX iflasının ardından önümüzdeki haftalarda daha fazla şirketin tehlikede olacağını söyledi. Binance CEO’su, önümüzdeki hafta daha fazla iflas haberinin geleceğini söylüyor Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere FTX, geçtiğimiz saatlerde iflas...
Buğra Çağlar 3 hafta önce