Polygon (MATIC) Sert Yükseliyor! “Bu Epik Seviyeler Görülebilir”

MATIC
MATIC
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Polygon (MATIC), Temmuz ayı en düşük seviyesi olan 0.61 dolardan 2 kat yükseldi. Benzer tepkileri çoğu altcoin projesi verirken, Solana (SOL), Cardano (ADA) ve Terra (LUNA) yeni zirvelerine ulaştı. Şimdi, Polygon’un yükselişinde olumlu duygulardan daha fazlası var mı? 2025 için kripto fiyat tahmini nedir? Analist Anuradha Garg’ın teknik ve temel analizleriyle cevaplıyoruz…

Hangi özellikleri Polygon (MATIC)’i ön plana çıkarabilir?

Polygon, Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme için kullanımı kolay bir platformdur. Blockchain projelerinin, özellikle Ethereum ağındakiler olmak üzere daha fazla sayıda işlem gerçekleştirmesine ve yönetmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu arada, Ethereum ağını yükselttikten sonra ölçekleme çözümlerine ne olacağı konusunda endişeler bulunuyor. Ancak çoğu piyasa uzmanı, çözümlerin ETH 2.0‘dan sonra kalıcı olmasını ve hatta gelişmesini bekliyor.

MATIC ve LINK: Bu Kombinasyon Portföylere Nasıl Yardımcı Oluyor?

Poligon (MATIC) neden yükseliyor?

Son bir yılda, Polygon %7.500 civarında artarak onu en iyi performans gösteren altcoin’lerden biri haline getirdi. Mayıs ayı sonlarında bir noktada, kazançları beş ay içinde yatırımcıları %12.500 civarında kazançlara ulaştırdı. Sonrasında MATIC, piyasanın geri kalanıyla birlikte Çin’in baskılarına karşı yenik düştü, ancak kripto para olan duyarlılık arttıkça tekrar canlanıyor.

Bu 3 Altcoin Fırlayarak Bu Seviyeleri Görecek!

MATIC’in güçlü olduğu bazı yönleri bulunmaktadır. Bunlardan ilki, talebin hızlanması olurken, on-chain metriklerine göre 20 Temmuz’dan bu yana yaklaşık 67 balina Polygon ağına katıldı. Ve 17 Ağustos’ta, bir NFT platformu olan Terra Virtua, Ethereum Blockchain’den Polygon ağına geçtiğini açıkladı. Ek olarak, Bitcoin ve Ethereum’a göre çevre dostu olması, madencilik problemlerinden uzak kalmasına yardımcı oldu.

Poligonun 2025 için hedefleri nelerdir?

Bu konuda, teknik tahminlerini yayınlayan WalletInvestor, Polygon’un bir yılda 4.339 dolara ve beş yılda 15.50 dolara ulaştığını görüyor. Bu tahminler, sırasıyla %223 ve %1.056’lık güçlü kazançlar anlamına geliyor. Bu arada, Digital Coin Price daha az yükseliş gösteriyor ve MATIC’in 2025 yılına kadar yaklaşık %200 tırmanarak 4 dolara çıkacağını ön görüyor. Coin Quora’da, Polygon’un 2025 yılına kadar 460’lık bir artış 7.50 dolara ulaşabileceğini düşünüyor.

MATIC iyi bir uzun vadeli yatırım mı?

MATIC ayrıca, ölçeklenebilirlik ve yüksek ücretler gibi Blockchain’i altyapılarını rahatsız eden bazı büyük sorunları çözmeyi amaçlıyor. Ayrıca, son ortaklıkları artan popülaritesini göstermektedir. Terra Virtua ile bağlantı kurmanın yanı sıra Polygon, Ethereum tıkanıklığını azaltmak için DeFi şirketi Aave ile birlikte çalışıyor. Bu nedenlerle ve çeşitli kullanım durumları için potansiyel desteği, analiste göre MATIC fiyatına daha yüksek seviyeleri hedef gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Polygon (MATIC) Sert Yükseliyor! “Bu Epik Seviyeler Görülebilir”