İnceleme: Polygon Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 11 Aralık 2021
156 görüntülenme
metaverse coins polygon

Analist Mark Arguinbaev’nin listesinden, en iyi 5 Polygon tabanlı metaverse coin projesine göz atıyoruz…

Polygon destekli 5 metaverse coin

  • Blockade Games tarafından geliştirilen Neon District, Polygon ağı ve Ethereum’da tahsil edilebilir NFT’ler içeren, oynaması ücretsiz bir siberpunk rol yapma (RPG) oyunudur. Proje 24 Kasım’da, çeşitli yatırım gruplarından 23 milyon dolarlık bir değerlemeyle 5 milyon dolar fon topladı. 23 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.
  • Sırada, Terra Virtua Blockchain teknolojisi tarafından etkinleştirilen benzersiz bir AR ve VR deneyimine sahip, Mobil ve PC genelinde kullanılabilen sürükleyici bir koleksiyon platformuna göz atıyoruz. Terra Virtua Kolect (TVK), kullanıcıların koleksiyonlarını yeni ve benzersiz bir şekilde kullanarak platformla etkileşim kurmasına olanak tanıyan çeşitli NFT koleksiyonlarına sahiptir. Ethereum üzerinden Ağustos 2021’de Polygon ağına geçiş yaptı. Piyasa değeri 155 milyon dolar.
  • Üçüncü sıradaki Aavegotchi, başlangıçta Ethereum Blockchain inşa edilmiş, ardından Polygon’a geçiş yapan sevimli pikselli hayaletler içeren oynanabilir bir NFT oyunudur. Aavegotchi’ler, Cryptokitties ve Axie Infinity gibi popüler oyunlarda da kullanılan popüler ERC721 standardı tarafından desteklenmektedir. Ethereum ağında ücretler 300 doları aşınca benzerlerinden Polygon ağı ile ayrıldı. Piyasa değeriyse 171 milyon.
En Çok İşlem Gören 19 Metaverse Coin

Vulcan Forged (PYR), Mart 2021’de Polygon ağına geçiş yapan bir Blockchain oyun stüdyosu ve NFT pazarıdır. 485 milyon dolar piyasa değeriyle, en hızlı büyüyen Blockchain oyunu ve dApp platformu olarak anılıyor. Ek olarak, Vulcan Forged, Metaverse’lerinde çok çeşitli koleksiyon ve öğelerin yanı sıra arazi parçaları içeren bir NFT pazarına sahiptir. Milyarlık piyasa değerli MANA’yla devam edelim.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız listenin ilk sırasında, 6.12 milyar dolar piyasa değerli Decentraland (MANA) yer alıyor. Başlangıçta Ethereum üzerine inşa edilmiş olsa da Decentraland, side-chain Ethereum üzerinde sağlayan Polygon ile bir ortaklığı olduğu için bu listede yer alıyor. MANA piyasa değerine göre 29.sırada yer almaktadır. Böylece listenin ik sıra garantili metaverse coin’i oluyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

ross gerber net worth 1615321904966
Ünlü CEO: Bitcoin ve Bu Altcoin Sağlam! Ölmeyecekler… Gerber Kawasaki’niin Kurucu Ortağı ve CEO’su Ross Gerber, Yahoo’ya yaptığı yakın tarihli söyleşide Bitcoin ve bir altcoin projesini “hamamböcekleriyle” karşılaştırıp dirençlerini vurguladı. Gelin, hızlıca ünlü CEO’nun piyasa tamimlerine göz atalım… “Bitcoin ve Ethereum hamamböcekleri gibi hayatta kalmaya...
Buğra Çağlar 11 Aralık 2021