Popüler Altcoin’den Skandal Açıklama: Paranızı Çaldık, Biz Dolandırıcıyız!

Mesut İnan
Mesut İnan 10 Mayıs 2020
2 görüntülenme
DeepBrainChain kriptokoin com

Kriptokoin – Kripto para dünyasında belki de bugüne kadar görmediğimiz ilginç bir gelişme yaşanmış durumda. DeepBrainChain isimli bir zamanların ünlü altcoinlerinden biri olan projenin Medium sayfasında ve eş zamanlı olarak Reddit sayfasında bir duyuru yayınlandı.

Yayınlanan duyuruya göre projenin  Medium sayfasında paranızı çaldık ifadelerine yer veriliyor. Aynı şekilde projenin Reddit kanalında da bir duyuru yapılarak “Dolandırıcıyız Biz. Kusura bakmayın” ifadelerine yer veriliyor.

Projenin Twitter sayfasından ise hiçbir açıklama yapılmamış durumda.

Gerçek mi Hack mi?

Şimdi kripto para dünyasında yer alan herkes bu duyurunun bir hack olayı mı yoksa bir gerçeğin ifadesi mi olup olmadığını merak ediyor. DeepBrainChain (DBC)’den henüz resmi bir açıklama gelmemiş olması da kafalarda soru işareti bırakıyor.

DeepBrainChain (DBC), 2018’de altcoinlerin son derece popüler olduğu zaman dilimlerinde 0,64 dolarlık ATH’ye ulaşmış ve piyasa değerini de 600 milyon dolara taşımıştı. DeepBrainChain şimdi 0.000725 dolar değerinde. DBC’nin şimdiki piyasa değerine baktığımızda eski zamanları mumla arattığı görülüyor. DBC sadece 2.3 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip.

DeepBrainChain (DBC) ayrıca Huobi ve KuCoin gibi önde gelen borsalarda listeleniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

bitcoin altin kriptokoin com
“2020’nin Yıldızı Olacaklar”: Ünlü Stratejistlerden Altın ve Bitcoin Fiyat Öngörüleri Kriptokoin – Bitcoin’in son 10.000 dolara ulaştığı ralli, yatırımcının piyasaya olan ilgisini yenileyerek önde gelen geleneksel analistlerin ve yatırımcıların dikkatini çekti Bloomberg’de önde gelen bir emtia stratejisti, BTC ve altının 2020 boyunca en çok takdir edilen iki...
Mesut İnan 10 Mayıs 2020