Reklamı kapat

Popüler Bitcoin Borsası Kraken Bu 2 Altcoini Listeliyor

Mesut İnan
Mesut İnan 29 Ekim 2019
0 görüntülenme

Kriptokoin – Önde gelen Bitcoin borsası Kraken iki altcoin’i listeleyeceğini açıkladı. Borsadan yapılan açıklamada OmiseGO (OMG) ve PAX Gold’un (PAXG) 29 Ekim’den itibaren Kraken’de listeleneceği belirtiliyor.

OmiseGO (OMG) nedir?

OmiseGO, birden fazla blokta, varlık sınıfında (fiat dahil) ve uygulamalarda anında, eşler arası işlemlere olanak sağlayan merkezi olmayan bir bankacılık ve değişim platformu. Ek olarak, ağ büyümesini hızlandırmak için ana şirketin geleneksel ve yerleşik ödeme hizmeti sağlayıcılarına açılan kapılardan yararlanmaya çalışmakta.

OmiseGO, Ethereum’a bağlı bir proof of stake algoritmasına sahip blok zinciri. Ethereum ERC-20 tokeni OMG tarafından desteklenmekte.

Ağ, saniyede 4.000 işlem hızına olanak sağlayan Ethereum’un bir yan kolu olan Plazma adlı bir ölçeklendirme çözümü kullanıyor. Sonuç olarak, kullanıcılar Ethereum’a göre yüzde 90 daha düşük ücretler ödeyebilirler.

OmiseGO, birden fazla varlık türünü dijitalleştirmek ve depolamak için kullanılabilecek açık kaynaklı ve beyaz etiketli bir eWallet paketi sağlıyor. Ayrıca, cüzdanın cihazı ağda bir düğüm gibi davranacak ve işlemleri doğrulayacak.

OmiseGO, Omise Ödemelerini de içeren ve 2013 yılında oluşturulan Omise Holdings bünyesindeki bir varlık. Omise Payments, Asya’da çok çeşitli işleme çözümleri sunan çevrimiçi bir ödeme ağ geçidi.

PAX Gold (PAXG) nedir?

PAX Gold (PAXG), müşterilere dijital varlığın hızı ve hareketliliği ile belirli altının fiili fiziksel mülkiyetine ilişkin faydaları sağlıyor. Blok zinciri üzerindeki fiziksel altın, sınırlı taşınabilirlik ve yüksek depolama maliyetlerinin sakıncaları olmadan, fiziksel olarak tahsis edilmiş altının yasal sahip olma avantajlarına sahip.

PAXG’nin değeri doğrudan fiziksel altının gerçek zamanlı piyasa değerine bağlı ve kripto oynaklığına karşı bir korunma işlevi görür.

PAXG bir Ethereum ERC-20 tokeni.

PAXG, New York Eyalet Mali Hizmetler Departmanı tarafından düzenlenen bir tröst ve saklama şirketi olan Paxos tarafından işletilmektedir. Paxos 2012 yılında kuruldu

Kraken’den yapılan duyuruda OMG ve PAXG için finansman ve ticaretinin 29 Ekim’de saat 13: 30’da açılacağı ve para yatırma ve çekme imkanının sunulacağı ifade edildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitmain’in Lider Hissedarı Kovuldu ve BCH Fırladı! Analistten Çarpıcı Tahmin Geldi Kriptokoin.com – Bitmain’in kurucu ortağı Micree Ketuan Zhan’ın şirketten kovulmasıyla Bitcoin Cash’in (BCH) fiyatı arttı. Popüler altcoin yüzde 10’un üzerinde yükseldi. Bitmain’in kurucu ortağı, şirketten kovuldu! Pekin merkezli madencilik devi Bitmain, Primitive Ventures’dan Dovey Wan’ın paylaştığı haber...
Serkan Eser 29 Ekim 2019