Reklamı kapat

Radarınıza Almanız Gereken 3 NFT Coin Açıklandı!

Serkan Eser
Serkan Eser 13 Temmuz 2022
0 görüntülenme
Radarınıza Almanız Gereken 3 NFT Coin Açıklandı!

Ocak ayındaki 12,6 milyar dolarlık zirveye kıyasla, Haziran ayında NFT satışları 1 milyar doların biraz üzerinde gerçekleşti. Toplam 93 müşterisi olan BAYC NFT’leri, önceki haftaya göre %8’lik bir düşüş yaşadı. Böylece, 11,7 milyon dolarlık satış gerçekleştirdi. Görünüşe göre, NFT coin projeleri de kripto para piyasasındaki düşüşün etkisi altında kalıyor. Günümüzün kripto para piyasası hâlâ yatay hareket ediyor. Ancak Bitcoin ve Ethereum desteği tutmayı başardı. Bazı Metaverse kripto paraları, son birkaç hafta içinde %20’den fazla arttı. Böylece, hafif bir yükseliş momentumuna işaret etti.

Radarınıza almanız gereken Metaverse ve NFT coin projeleri

Kripto para piyasası düşmeye devam ederken, bazı NFT coin projeleri yükseliş sinyali veriyor. Kriptokoin.com olarak, radarınıza almanız gereken 3 NFT tokeni sizin için derledik. Gelin birlikte inceleyelim.

nft coin

ApeCoin (APE)

ApeCoin (APE) Bored Ape Yacht Club ekosisteminde kullanılmak üzere tasarlandı. Ethereum tabanlı bir NFT coin olarak, değeri son 30 günde yüzde 65 düştü. Devam eden kripto para piyasası çöküşü, tokenin oyunla ilgili diğer varlıklardan çok daha fazla değer kaybetmesine neden oldu. Bununla birlikte APE ile ilişkili olan Bored Ape Yacht Club NFT’leri de muazzam miktarda değer kaybetti. Bilindiği üzere ApeCoin sahipleri, BAYC NFT topluluğunda oy kullanarak, yönetime katılma imkânı buluyor. Şimdi gelin APE fiyatına bakalım.

Apecoin (APE)

APE, 5,0 dolarlık direnç seviyesinin üstesinden gelemezse, rotayı tersine çevirecektir. Bu yaşanırsa kripto paranın, önemli destek seviyesi olan 4,20 dolara geri dönmesi mümkün. Bununla birlikte, düşük oynaklığın fiyat hareketine nötr olduğu düşünülmektedir. Orta vadede, APE’nin bir kez daha yükselişe geçmesi için 5.0 dolardaki direnç seviyesini geçmesi gerekiyor. Bu yaşanırsa NFT coin, fiyatını 5,0 dolar bariyer seviyesinin üzerinde tutmalı. Böylece 7,0 dolardaki direnç seviyesine ulaşabilir.

Decentraland (MANA)

Bir Metaverse ve NFT coin olan MANA da radarınıza almanız gereken kripto paralar arasında yer alıyor. Piyasadaki en son düşüşe rağmen, Decentraland piyasa değeri açısından en büyük projelerden biri. Mevcut olarak 1,6 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Aslında, metaverse etrafındaki vızıltı, MANA’nın 2021’de iyi bir yükseliş yılı geçirmesine yardımcı oldu. Ancak aşağıda gösterilen, ayı piyasası daha sonra tüm kârların silinmesine neden oldu. MANA fiyat seviyelerini inceleyelim.

Decentraland (MANA)

NFT coin kısa süre önce 0,94 dolardaki direnç seviyesini aştı. Ancak psikolojik engelleri aşamadı. 0,67 dolar veya 0,76 dolardaki destek seviyelerine bir kez daha geri dönebilir. Ancak düşüş tezi, Boğalar 0,94 dolardaki direnç seviyesini geçip bunun üzerinde kapanırsa geçersiz olacaktır. Bu yaşanırsa, 1,0 dolar ve 1,28 dolardaki önemli direnç seviyeleri MANA için olası hedeflerdir.

Efinity (EFI)

Enjin’in arkasındaki ekip, Ağustos 2021’de piyasaya sürülen Efinity Metaverse blok zincirini yarattı. Efinity’nin ana işlevi, kripto para projeleri ve dApp’ler için bir NFT otoyolu olarak hizmet etmektir. EFI’nin ayrı bir ekonomik yapıya sahip olmasını sağlayan Blockchain, Polkadot üzerine kurulan bir parachaindir. Efinity ve Enjin’in devam eden ekosistem gelişimi, en son fiyat artışına katkıda bulunan bir faktördür. EFI fiyat seviyelerine bakalım.

Efinity (EFI)

EFI yakın zamanda 0,15 dolarlık kritik destek seviyesini kaybetti. Bu fiyat seviyesi, önümüzdeki birkaç gün veya hafta boyunca direnç görevi görecek. NFT coin, şu an için 0,13 dolarlık fiyat seviyesinde bir miktar destek buldu. EFI’nin kısa vadeli bir yükseliş eğiliminin aşağı yönlü momentumdan daha ağır basması için 0,15 doları aşması gerekiyor. Bir sonraki direnç seviyesi olan 0.19’a geçerse ulaşılacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Wells Fargo: Altın Yıl Sonunda Bu Seviyelerde Olacak!
Wells Fargo: Altın Yıl Sonunda Bu Seviyelerde Olacak! Güçlü ABD doları, altını değerli metali 8,5 ayın en düşük seviyelerine çekerek değerli metalin fiyatına zarar veriyor. Ayrıca altının “güvenli liman” statüsüne de zarar veriyor. Ancak, Wells Fargo’ya göre bu durum, yılı hala ons başına 2.000 doların...
Aslı Dinçer 13 Temmuz 2022