XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Önümüzdeki Hafta Ralli Beklentisi Olan 5 Altcoin Açıklandı!

0 görüntülenme
Ralli Beklentisi Olan 5 Altcoin

Haftanın başından bu yana, kripto para piyasası, inişli çıkışlı bir roller coaster üzerinde. Bu arada, altcoin piyasanın toplam değeri 700 milyar doların üzerine çıktı. Ayrıca, Bitcoin Org’un azalan dominansı nedeniyle piyasanın altcoin’lerinin güçlendiğine dair şüpheler artıyor. Sonuç olarak, analistlerin aşağıdaki altcoin seçimleri önümüzdeki haftalar için ralli tahminlerini içeriyor.

Önümüzdeki haftada için potansiyel taşıyan 5 altcoin

Chainlink (LINK)

Chainlink fiyatlandırması, simetrik üçgeni geçtikten sonra önemli 10 dolar direnç seviyesini geçti. Küçük bir ret, fiyat artışını durdurmuş olsa bile, boğaların ilk hedefi bu seviyeyi kalıcı bir desteğe dönüştürmek. Analiste göre bu olumlu görünüm yeni haftaya kadar sürecek. Ancak hafta ortalarında bir geri çekilme görebiliriz. Haftanın sonunda, LINK fiyatı 11.3 direncini tuttuktan sonra 12,8 doları hedefleyecek.

Quant (QNT)

Quant’ın (QNT) fiyatı, parabolik bir geri dönüşle 150 dolar direncinden yeniden ivme kazanıyor. Son günlerde bu seviyelerden ret ile karşılaştı. Ayrıca, trendi devam ettirebilse de, daha önce olduğu kadar keskin bir şekilde düşmeyecek. Boğa bayrağından bir başka atılım, analiste göre QNT için tutarlı boğa formasyonları oluşturmaya devam ettikçe, önümüzdeki haftanın ilk birkaç gününde 150 doların üzerinde seviyelere bekleyebiliriz.

Polygon (MATIC)

MATIC fiyatı yakın zamanda 1 dolar direncini geride bıraktı. Ancak yükselişi teyit etmek için yine de 1 doların üzerinde kalıcı olması gerekiyor. Bununla birlikte, o zamana kadar, MATIC fiyatı 1 doların atlına dalgalanabilir. Diğer yandan, işlem hacmi önemli ölçüde azaldı. Bu da fiyatın daha büyük bir itici güç almasını engelliyor. Sonuç olarak, analiste göre MATIC fiyatı nihayet zayıf dönemde 1 doları geride ihlal edecek. Daha sonra 0,96 dolarlık daha düşük destek seviyesine birkaç gezi yapabilir.

Ralli Beklentisi Olan 5 Altcoin

Celsius (CEL)

Celsius tarafından yapılan son iflas başvurusu, CEL’in fiyatı üzerinde önemli bir etkiye sahipti. Bununla birlikte, CEL haftanın başından bu yana %185’ten fazla değer kazandı. Alıcıların mevcut tükenmesinin bir sonucu olarak, şu anda ara bir geri çekilme olasılığı mevcut Buna karşılık, ayılar hala sahilden uzakta. Analiste göre sonuç olarak yükseliş önümüzdeki hafta boyunca devam edecek.

Ralli Beklentisi Olan 5 Altcoin

Flow (FLOW)

FLOW dip destek seviyelerinden toparlandığını doğruladı. Bu da fiyat eğiliminin tersine dönmesine neden oldu. Büyük kısmı olumsuz etkiyi dengelemek için kullanılan büyük bir satın alma hacmi girişi, piyasanın toparlanmasına yardımcı oldu. Sonuç olarak, FLOW fiyatının bir sonraki adımda 4 dolara yaklaşması ve bu seviyelerde dalgalanarak güç kazanmasını bekleyebiliriz. Analiste göre fiyatı hafta sonuna kadar %20 ila %25 oranında artarak 4 dolara seviyelerine ulaşacak.

Ralli Beklentisi Olan 5 Altcoin

Cantering Clark, bir Ethereum rakibi için patlama öngördü

Cantering Clark, 142.300 Twitter takipçisine Solana’nın mevcut fiyatlardan güçlü bir yükselişi tetikleyecek bir hamle için hazırlandığını söylüyor:

Grafiğe bakmanız yeterli. SOL, dirence karşı güçleniyor ve uçmak için sıkıştırıyor gibi görünüyor… Bu günlük grafik iyi görünüyor ve beklediğim kadar kötü bir geri dönüş görmedik.

Analistin grafiğine bakıldığında, Solana için bir sonraki büyük direncin 75 dolar civarında olduğunu görüyoruz. Cantering Clark’a göre, SOL, Ethereum rakibi için yaklaşık %60’lık bir yukarı potansiyele işaret eden 46.98 dolardan için işlem görüyor. Ancak, Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere Solana için önümüzdeki haftalarda düşüş bekleyen analistlerde var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Balinaların GALA ve Bu 13 Altcoin Aldı
Balinaların Sabah Kahvaltısı, GALA ve Bu 13 Altcoin Oldu! Ethereum balinaları Pazar günün ilk saatlerinde yüklü miktarda ETH, USDC ve GALA satın almayı tercih etti. Son günlerin öne çıkan balina işlemleri Shiba Inu (SHIB) üzerine olduğu için görünüşe rotalarını değiştiriyorlar. Ethereum SHIB’den sonra yüklü miktarda GALA,LDO...
Buğra Çağlar 2 ay önce