Ripple 1 Doları Kırdı! Ünlü CEO: Bu Sadece Başlangıç!

duotone 41 2
duotone 41 2
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası toparlanırken, Ripple (XRP) son bir saat içinde iki büyük yeşil mum bastıktan sonra bugün yaklaşık %10’luk bir kazanç gördü. XRP geçen hafta içinde yatırımcılarına %13’ten fazla kazandırdı. Yazının yazıldığı sırada XRP 1,03 dolardan işlem görüyordu.  

Ripple
Ripple (XRP) 4 saatlik grafik | Kaynak: TradingView

Ripple fiyatı 1 doların üzerine çıktı

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere XRP, Bitcoin fiyatının %10 artarak 44.900 dolardan yaklaşık 48.000 dolara sıçradığı bir zamanda 0,9580 dolardan 1.03’e yükseldi. Bununla birlikte bu fiyat, XRP’nin 6 Eylül’deki 1,41 dolarlık son bir aylık en yüksek seviyesinden hala daha %28 düşük ve XRP son bir yıl içindeki en yüksek seviye olan 1,97 doların %48 altında. Bitcoin ise bu yıl içinde 14 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan (ATH) 64.800 dolara ulaştı. DigitalGen Financial Services’in kurucusu ve CEO’su Panos Mekras, XRP ve XRPL’nin şimdi olduğu kadar hiç boğa olmadığını tweetledi:

XRP ve XRPL konusunda her zamankinden daha iyimserim. Bunca yıldır beklediğimiz şey nihayet gerçekleşiyor. Muazzam geliştirme faaliyeti, XRPL üzerine inşa edilen yüzlerce proje, birçok farklı ve şaşırtıcı kullanım senaryosu, yeni özellikler. Ve bu sadece başlangıç.

CEO Panos Mekras, bunun nedenleri arasında, büyük geliştirme faaliyetlerini, XRPL’de oluşturulan çok sayıda projeyi, çok sayıda yeni özelliği ve yeni kullanım durumlarını sıralıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ripple 1 Doları Kırdı! Ünlü CEO: Bu Sadece Başlangıç!