Reklamı kapat

Ripple Ağı RippleNet’i Kullanan ve Test Eden 10 Şirket

Şebnem Ertan
Şebnem Ertan 26 Haziran 2018
0 görüntülenme

Ripple’ın ağı RippleNet’i kullananlar oldukça fazla. Şimdilik bu rakam 120 civarında ve içlerinde Bank of America, Credit Agricole, Mizuha Financial Group ve Santander bulunuyor.

Firmaların bir kısmı ayrıca işletme planlarında XRP de kullanıyorlar. Evet ama kaç firma xRapid –firmanın gerçek zamanlı, XRP kulanan platormu- kullanıyor?

İşte xRapid kullandığı yada test ettiği doğrulanan 10 firma.

xRapid’i Test Eden Firmalar

  • MoneyGram
  • Currencies Direct
  • Mercury FX
  • Western Union
  • IDT
  • Cambridge Global Payments
  • Viamericas

xRapid Kullanan Firmalar

  • SBI Virtual Currencies
  • Cuallix
  • Zip Remit

Gelecek aylarda xRapid kullanan firmalar konusunda daha net bir tablo oluşacaktır.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse gelecek yıl xRapid kullanan banka sayısında artış olacağına inanıyor.

Yine de, Reuters’ın “Bankaların dağıtılmış defterlerle ödemeleri yürütmeleri henüz uzak bir ihtimal gibi gözüküyor,” haberi şüphe uyandırmaya devam ediyor.

Dailyhodl

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bankacılık Devi ING: Bitcoin ve Altcoinlere İlgi En Az İkiye Katlanacak! Bitcoin ve altcoin fiyatları ile Google’daki aranma hacimlerinin korelasyon içerisinde olduğu aşikar. Zira fiyat artışı aranma hacmini tetiklerken, kripto paralara merak saran insanların Google üzerindeki aramaları da onların kripto para satın almaya yöneldiklerini haber veriyor. Bu ilişkiyi...
Serkan Eser 26 Haziran 2018