Çılgın Tahmin: Ripple (XRP) Aralık’ta Bu Seviyelerde Olabilir!

Çılgın Tahmin: Ripple (XRP) Aralık'ta Bu Seviyelerde Olabilir!
Çılgın Tahmin: Ripple (XRP) Aralık'ta Bu Seviyelerde Olabilir!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple (XRP), son birkaç gün içinde yükseliş yaşadı. Ripple Labs ile bağlantılı coin, olumlu duygular sergilemeye devam ediyor. Peki, önümüzdeki süreçte neler olacak?

Ripple, destek almaya devam ediyor

XRP, son birkaç gün içinde önemli bir değer kazandı. Yükseliş yoluna geri döndü. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Blockchain Association, yakın zamanda SEC ve Ripple davasında Ripple’ı desteklemek için başvuru yaptı.  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Aralık 2020’de Ripple Labs’a yerel tokenı XRP’yi kayıtsız bir menkul kıymet olarak sattığı için dava açmıştı. Desteğini detaylandıran Blockchain Association, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Menkul kıymetler yasaları, menkul kıymet olarak çıkarılmış olabilecek bir varlığın artık herhangi bir yatırım sözleşmesine bağlı olmadığını anlamıyor. Bu da Howey yasalarını uygulamaya çalışırken çok önemli bir husus.

Ripple (XRP) Bu Çılgın Seviyeleri Görebilir

Bu sırada, Ripple’ın son kazanç raporu da XRP için olumlu gelişmelere işaret ediyor. Rapora göre şirket, XRP’nin toplam token arzının yüzde 50’sinden daha azına sahip. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’a göre bu durum, bir dönüm noktası. Garlighouse Ripple’ın 10 yıldır XRP ve XRPL’e odaklandığını söyledi. Ödeme alanında tercih edilen bir platform oldukça ve gerçek faydası ortaya çıktıkça, platformun güç kazanacağını söylüyor.

XRP fiyatı için sırada neler var?

Analistlere göre XRP’nin son yükseliş mumları, güçlü bir boğa koşusunun ilk aşamasının göstergesi niteliğinde. Geçen ay, XRP yüzde 60’ın üzerinde değer kazanarak topluluğuna ve yatırımcılarına yükseliş havası kattı. Verilere göre XRP, şu anda yüzde 1.5’lik bir düşüş ile 0.46 dolardan el değiştiriyor.  XRP’nin günlük fiyat grafiği, coin’in 0,54 ile 0,42 dolar arasında konsolide olduğunu göstermekte. Ayrıca verilere göre XRP’nin ticaret hacmi de yükseliş kaydetti. Bu da, gelecekteki yükseliş potansiyelini gösterdi.

Bununla birlikte, mevcut yükseliş eğilimi, düşüş eğilimine karşı bir model oluşturuyor olabilir. Analistlere göre XRP, 0,55 dolardaki ani direnç seviyesini kırarsa, Bollinger bandının üst sınırına, 0,67 dolara ulaşır. XRP 0,66 doların üzerinde durursa, yükseliş trendi devam eder. Ardından 1 dolara ulaşır. Diğer yandan analistlere göre RSI, 50 seviyesinin üzerinde işlem görmeye devam ediyor. Bu da önümüzdeki haftalarda XRP için yükseliş bölgesini gösteriyor.

Bununla birlikte, analistlere göre, XRP öngörülen modeli takip edemezse bir düşüş trendi muhtemel. XRP, şu anki fiyatından yüzde 30’luk bir satışla, 0,34 dolara düşme riski altında. Analistlere göre, Bollinger bandının alt limiti 0,42 dolar. Bunun altında XRP keskin bir düşüş yaşar. Ardından 0,3 dolardan işlem görür.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Çılgın Tahmin: Ripple (XRP) Aralık’ta Bu Seviyelerde Olabilir!