Reklamı kapat

Ripple ve Bitcoin Biyoçip İle İnsan Vücudunda Saklanabilecek

İmge Açıkbaş
İmge Açıkbaş 15 Temmuz 2018
0 görüntülenme

Bichip, insan implantlarının internet bağlantısı olan ilk ve tek uzaktan okunabilir insan mikroçipidir. Orijinal olarak tıbbi verileri, ehliyet ve pasaport bilgilerini saklamak için tasarlanan Bichip, kripto para biriminin güvenli bir şekilde saklanmasını sağlıyor.

Ayrıca Bichip, BEZH’nin bir parçası ve Danimarka merkezli bir dijital firmadır. BEZH, Nesnelerin İnterneti [IoT] ve Artırılmış Gerçeklik [AR] tabanlı mobil uygulamalarda uzmanlaşmış ticaret şirketidir.

Şu anda, mikroçip ile uyumlu tek kripto para birimleri ise Ripple (XRP) ve Bitcoin. Bichip’in ödeme sistemi, kullanıcıların geleneksel banka aracılarını atlamasını sağlayan Ripple teknolojisini kullanıyor.

Bir çipin cildin altına takılması kavramı, ürpertici ve karanlık olabilir. Büyük soru, toplumun değişimi kabul etmeye hazır olup olmadığı…

‘Deccalin Yükselişi’

Bazıları, Bichip’i, deccalin yükselişini müjdeleyen mitolojiyle ilişkilendirecek kadar ileri gidiyor. Efsaneye göre şeytan “tüm insanlarda büyük ve küçük, zengin ve fakir, özgür ve köle sağ ellerinde bir işaret olması gerekiyor ve işareti olmayan insanlar hiçbir şey satın alamaz ya da satamaz.”

Çevresindeki tüm olumsuzluklarla rağmen, bazı insanlar bunu teknoloji için olumlu bir çaba olarak görüyor. Bir Twitter kullanıcısına göre:

“Bence çipin tıbbi uygulaması çok önemli. İnsanlar kendi tıbbi geçmişine sahip olabilirler ve daha önce aldıkları ilaçlar kayıt altında olabilir. Sağlık görevlileri tarayıcıları taşıyabilir ve bu gerçekten hayat kurtarabilir! #biochip #XRP #ripple.”

Dünyanın en değerli kripto koini olan Bitcoin 6.300 dolara yakın bir değerden işlem görürken, XRP ise uluslararası piyasalarda ortalama 44 cent değerinde seyrediyor ve Bitcoin ile Ethereum’un ardından en fazla market hacmine sahip üçüncü kripto para durumunda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın ve bizi Twitter’da takip edin!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Basic Attention Token [BAT]’in Tarayıcısı 3 Milyon Kullanıcıyı Geçti 14 Temmuz’da, Basic Attention Token [BAT] tarafından geliştirilen açık kaynaklı bir web tarayıcısı olan Brave, Twitter’da aylık 3 milyon aktif kullanıcıyı geçtiklerini duyurdu. Bu yılın sonunda, BAT beş milyon kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. Basic Attention Token [BAT], Ethereum...
İmge Açıkbaş 15 Temmuz 2018