Ripple Fiyatı Fırladı: XRP Top 50’de En Fazla Kazanan!

XRP 1260x709 1
XRP 1260x709 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto para birimi olan XRP, son 24 saatte yüzde 12.62 oranında yükseldi. Gün içinde 1.22 dolara kadar yükselen XRP’nin yazım sırasında biraz gerileyerek 1.20 dolara düştü. Topluluk, Ripple fiyatı konusunda etkili olan şeylerin, SEC davasında yaşanan son gelişmeler olduğunu düşünüyor. İşte detaylar…

Ripple fiyatı yükselirken SEC davasında yeni gelişmeler yaşandı

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki davayı yakından takip eden avukata James K. Filan’e göre fintech devi, en son başvurularının çeşitli redakte edilmiş bölümlerinin yanı sıra bu dosyalara ekli belgeler için “mühürleme talebinde” bulundu. Yani davayla ilgili tutanakların kamuya açıklanmasını önlemek için mahkemeye resmi bir talep sundu.

Ripple Davası İçin Yeni Gelişme: Bu Tarihe Erteleme İstendi!

Avukata göre, SEC, mühürleme talebine itiraz ediyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere daha önce Ripple yöneticileri Brad Garlinghouse, Chris Larsen ve diğer kilit çalışanların davadaki anlaşmazlıkla ilgili konularda konuştukları toplantıların kayıtlarını aramak ve üretmek için sunulan talebe itirazda bulunulmuştu. Kurum, sanıkların adil uyarı savunmasıyla ilgili olduğu için SEC’in kabul taleplerini yanıtlamasında ısrar ediyor.

Erişim talepleri, karşı tarafın yemin altında belirli gerçekleri kabul etmesini sağlamak için kullanılan bir keşif aracıdır. Sanıklar, SEC’in bu tür taleplerin yalnızca bir kısmına yanıt vermesi gerektiğini öne sürerek mahkemeyi kurumun son talebini reddetmeye çağırdı. Bu sırada XRP fiyatının piyasa değeri 56.2 milyar dolara yükseldi ve piyasa değeri ile ilk 50’de yer alan kripto paralar içerisinde en çok yükselen kripto para haline geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ripple Fiyatı Fırladı: XRP Top 50’de En Fazla Kazanan!