Reklamı kapat

Ripple İçin İnanılmaz Tahmin: Bu Rekorlar Seviyelere Koşuyor!

0 görüntülenme

Ripple ve SEC davasından Yargıç Analisa Torres’in SEC’in popüler Hinman belgelerini saklama önerisini geri çevirmesiyle, XRP fiyatı %20’nin üzerinde yükseldi. Boğalar XRP fiyatında kısa süreliğine 0,5 doları gördü. Şimdi 20 dolar gibi muazzam seviyeler tartışılıyor.

SEC ve Ripple davasından son gelişmeler

Ripple ve SEC davası, son 20 ayda birçok Ripple’ın lehine giden birkaç gelişme gördü. ABD Bölge Mahkemesi Yargıcı Analisa Torres, SEC’in eski direktörü tarafından yazılan belgeleri yayınlamasına karşı karar verdiği için, Ripple Labs Perşembe günü SEC’e karşı bir zafer daha kaydetti. SEC şu anda, bu belgelerin kanıt olarak kabul edilmesine karşı mücadele ediyor. Ripple, belgelerin kendi durumunda temel olduğunu iddia ediyor.

25’ten Fazla Sinyali Çıktı! İşte Önemli Ripple Tahmini

Hinman belgeleri olarak bilinen belgeler, Komisyonun Finans bölümünde eski bir direktör olan William Hinman’ın 2018’de Yahoo’nun Finans Piyasası Zirvesi’nde yaptığı konuşmayla ilgili. Zirvede Hinman, Komisyonun Ethereum’u (ETH), Komisyonu şirketi hedef almakla suçlayarak Ripple Labs’ın savunması olan bir güvenlik olarak düşünün.

Yargıç Torres, ABD Bölge Yargıcı Sarah Netburn’ün belgelerin avukat-müvekkil gizliliği önergesini reddetti. Ayıca, müzakere süreci ayrıcalığı tarafından Temmuz ayında korunmadığı yönündeki kararının ardından SEC’in önergesini reddetti. Mahkemenin belgeleri yayınlama kararı, XRP’nin bir menkul kıymet olmadığı iddiasıyla davayı Ripple’ın lehine çeviriyor.

Komisyon, Aralık 2020’de halka menkul kıymetler sunarak 1,3 milyar dolar topladıkları için Ripple’a dava açtı. Halihazırda dosyalanmış özet karar başvurularıyla, tüm kripto para piyasasını endüstrisini büyüleyen bir davanın sonu görünüyor.

XRP koşuya çıkıyor

XRP, SEC ile uzun süredir devam eden yasal savaşın nihai eylemine girdiğine dair raporların ortasında bir boğa koşusunun olumlu belirtilerini gösterdi. Altıncı en büyük kripto para biriminin fiyatı, mahkeme kararının ardından %20 artışla 0,503 dolara ulaştı. Eylül ayında Ripple’ın lehine ikinci kararla, boğalar 1 dolarlık XRP görmek istiyor. Ayrıca nihayetinde 20 dolarlık dönüm noktasını gölgede bırakmayı hedefliyorlar.

Bart Simpsons’ın yıl sonunda XRP’nin fiyatını 539 dolar olarak tahmin ettiği interneti kırıp geçirdi. Birçoğu bu şakayı boğa koşusunu haklı çıkarmak için kullandı. Simpsonlar, kayda değer dünya olaylarını gerçekte gerçekleşmeden önce bölümlerde tahmin etmeleriyle ün kazandı.

Kim Kardashian SEC’in radarında

Ripple’ın fiyatı, SEC’e karşı açtığı davada prosedürel bir zafer kazandıktan sonra bu hafta yükseldi. Ancak, sosyal medya fenomeni Kim Kardashian, şimdi SEC’İn radarındaki sıradaki isim. Kardashian, kendisine para ödendiğini açıklamadan az bilinen bir kripto para birimini tanıttığını iddia eden bir SEC suçlamasını kabul ettikten sonra ABD düzenleyicisi de kendi zaferini kazandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Ekim 2022’de Satın Alınacak En İyi 5 Altcoin Açıklandı! 2022 altcoin piyasası için en kötü yıllardan biriydi. Kripto yatırımcıları, tüm zamanların en yüksek seviyesinden büyük fiyat düşüşleri gördü. Bununla birlikte, toparlanmak için hazırda bekleyen birçok altcoin var. Hangileri olduğunu öğrenmek üzere, analist Rudy Fares’in listesinden en...
Buğra Çağlar 2 ay önce