Ripple Kâhini, XRP ve Bu 2 Altcoin’de Patlama Bekliyor!

sec ripple
sec ripple
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü analiste göre, iki düşük kapasiteli altcoin ve XRP büyük ralliye hazırlanıyorlar. Kriptokoin.com olarak, yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve traderı olan Credible’nin Ripple (XRP) ve iki düşük değerli altcoinin olası bir %50 artış için hazırlandığını ileri sürdüğü analizine bakıyoruz.

Ripple tahmini

Credible takma adlı kripto analisti, 249.100 takipçisine, XRP’nin 0.90 dolarlık destek alanının altında kısa bir süre işlem görmesine rağmen, önemli bir fiyat seviyesini kurtarmayı başardığını ve şimdi yeni bir yüksek seviyeye yükselmeye hazır olduğunu söyledi. Analist: “Ve işte ZERPS’im için bir tane! Yukarı çıkmak yerine aralığın altına saptık ama şimdi onu geri aldık, bu yüzden bir kez daha yüksekleri 1,35 dolar ve ötesini hedefliyorum! XRP” dedi.

Image

Credible, Eylül ayında yayınladığı ve XRP’nin 0,90 dolardan 1,70 dolara kadar olan yolunu çizdiği bir tweet’e atıfta bulunuyor. Diyor ki: “Yüksekleri süpürdü, ardından düşükleri günlük talebe çevirdi. Sayı artık yükselsin lütfen. XRP.”

Image

Ripple, Credible’ın senaryosunu takip ederse, altcoin şu anki 1,09 dolar değerinden %55’in üzerinde bir potansiyel artış sunuyor. Kripto analistinin altıncı en büyük kripto için uzun vadeli fiyat hedefine gelince, XRP’nin bu boğa döngüsünde 20-30 dolar arasına fırlayacağına inanıyor.

Geniş çapta takip edilen analist, eşler arası ödemeler için halka açık bir ağ olan Hedera Hashgraph’a (HBAR) da bakıyor. Credible, HBAR’ın 0,35 dolardan bir taban oluşturacağına inanıyor. Analist: “HBAR, burada düşük zaman diliminde çok önemli bir anahtar geri kazanımı ile. Bence dibimiz büyük ihtimalle içeride.”

Image

Yatırımcının radarındaki bir diğer kripto para ise, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Convex’in yerel tokeni olan Convex Finance (CVX). Credible, CVX’in yaklaşık 16 dolara bir ralli başlatmadan önce 12 dolar civarında yeni bir alıcı tabanı oluşturacağını tahmin ediyor. “Beklentiler. CVX.”

Image

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ripple Kâhini, XRP ve Bu 2 Altcoin’de Patlama Bekliyor!