Ripple Satan Balinalar Bu 8 Altcoin’e Akın Etti!

Ripple Satan Balinalar 8 Altcoin'e Akın Etti
Ripple Satan Balinalar 8 Altcoin'e Akın Etti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balina izleme botları tarafından bildirilen bir dizi işlem, büyük yatırımcıların yüklü miktarda Ripple (XRP) sattığını, bu 8 altcoin’in hızla toplandığını gösteriyor.

Kripto balinaları düşme riskiyle 630 milyon Ripple (XRP) hareket ettirdi

XRP fiyatı hafta sonu balina işlemlerinde önemli bir artış gördü. Balinalar, fiyatı 0,36 dolara kadar düşürmekle tehdit eden bir düzeltmenin ortasında üç saatten kısa bir süre içinde 630 milyon XRP transfer ettiler.

Whale Alert, büyük balina işlemlerinin 3 saatten daha kısa bir sürede altı ayrı işleme bölündüğünü bildirdi. İlk balina işlemi en büyüğüydü ve Pazar günü anonim iki cüzdan arasında 253 milyon XRP’nin (92,7 milyon dolar) hareketini içeriyordu.

İlk işlemden bir dakika sonra, alıcı cüzdan, alınan fonlardan hemen 232 milyon XRP’yi (87,4 milyon dolar) başka anonim cüzdana aktararak ikinci balina işlemine işaret etti.

Kalan işlemlerden üçü, fonları Bitstamp’a boşaltmaya çalışırken anonim bir cüzdan tarafından gerçekleştirildi. Üç işlemin tümü, 140 milyon XRP’nin 12 dakika içinde Bitstamp adresine taşındığını gördü. İlki 35 milyon XRP (13,2 milyon dolar), ikincisi 45 milyon XRP (17,1 milyon dolar) ve üçüncüsü 30 milyon XRP (11,3 milyon dolar) taşıdı.

Bununla birlikte, hafta sonu endekslenen son balina işlemi, iki Bitso cüzdan adresi arasında kurum içi bir transferi içeriyordu. 33 milyon XRP (12,5 milyon dolar) değerindeki fonlar Pazar günü taşındı.

Ripple satan balinalar bu altcoin’leri topluyor

Balinalar milyon dolarlık XRP’leri taşırken, WhaleStats Ethereum balinalarının yoğun bir şekilde Blur (BLUR) satın aldığını bildirdi. Verilere göre Blur (BLUR), en büyük 100 ETH balinası arasında en çok satın alınan ilk 10 token arasında yer aldı. WhaleStats’in tweet’ine göre, ETH balinalarının yüklü XRP satışları ortasında satın aldığı diğer altcoin’ler şu şekilde:

  • Gods Unchained (GODS)
  • Bone ShibaSwap (BONE)
  • Uniswap (UNI)
  • Decentraland (MANA)
  • Synapse (SYN)

Polygon (MATIC)

Bu arada, yaklaşan zkEVM lansmanı öncesinde Polygon’da (MATIC) ETH balinaları arasında rehavet görüyor. Polygon ağı, Zero Knowledge Ethereum Virtual Machine Beta’yı Mart ayına kadar başlatmayı planlıyor.

Lansman öncesinde güncel raporlar, Polygon’un (MATIC) yaklaşan lansman sırasında en büyük 5.000 ETH balinasının en çok satın aldığı token arasına katıldığını ortaya koydu. WhaleStats tarafından sağlanan veriler, balinaların şu anda 204,7 milyon MATIC’e sahip olduğunu gösteriyor.

Shiba Inu (SHIB)

Ek olarak, yaklaşan Shibarium beta’nın lansmanı eşliğinde Shiba Inu’da (SHIB) balinalar arasında liderlik konumunu güçlendiriyor. WhaleStats, yeni bir tweet’te, en büyük 193.Etehreum balinası “BlueWhale0068″ın, 92 milyar SHIB satın aldığını bildirdi. Dev yatırımcı, bu işlemde yaklaşık 1,1 milyon dolarlık SHIB satın aldı.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, son günlerdeki cansız piyasa hareketleri ortasında Bitcoin balinalarının sayısı 2020 seviyelerine geriledi. Yatırımcı ilgisizliği, Coinshares’in fon akışı raporuyla da onaylanıyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ripple Satan Balinalar Bu 8 Altcoin’e Akın Etti!