Ripple ve O 3 Altcoin Duyurdu: Ortaklık ve Yatırım Var!

Ripple ve O 3 Altcoin Duyurdu: Ortaklık ve Yatırım Var!
Ripple ve O 3 Altcoin Duyurdu: Ortaklık ve Yatırım Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve altcoin dünyası, 30 Nisan’da sektörü sarsan birkaç önemli duyuruyla birlikte hareketlilik görmeye devam ediyor. İşte son gelişmeler…

Altcoin ELYSIA ve DWF Labs, güçlerini birleştiriyor

RWA (Gerçek Dünya Varlığı) tokenizasyon protokolü ELYSIA, DWF Labs ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Bu işbirliği, yenilikçi kripto varlık çözümleri geliştirerek ve yeni iş modellerini teşvik ederek RWA pazarında yeni olanakların kilidini açmayı amaçlıyor. DWF Labs, pazarlama, iş geliştirme, teknik yardım ve diğer ilgili alanlarda uzmanlık sunarak ELYSIA’nın genişleme planlarına önemli destek sağlayacak. Bu ortaklık, potansiyel olarak gerçek dünya varlıklarını Blockchain’e getirme sürecini kolaylaştıran ve daha erişilebilir ve verimli bir pazar yaratan RWA tokenizasyonu için önemli bir adım anlamına geliyor.

Usta İsim Açıkladı: Kripto Para Traderları Bu 10 Katalizörü İzliyor!

Altcoin CHZ’nin arkasındaki Chiliz, Tokenomics 2.0’ı duyurdu

Spor ve eğlence tutkunlarının katılımını güçlendiren halka açık zincir Chiliz Chain, CEO Alexandre Dreyfus’un Tokenomics 2.0’ı duyurmasıyla ses getirdi. Yeni ekonomik model, Chiliz ekosisteminin yerel parası olan CHZ tokeni için daha sürekli yaklaşım getiriyor. CHZ’nin enflasyon oranı ilk yıl için %8,8 olarak belirli olacak. Ancak zamanla kademeli olarak düşecek.

Ek olarak Chiliz Chain, Ethereum’un EIP-1559’una benzer bir mekanizma uygulayacak. Ardından burada işlem ücretleri için kullanılan CHZ tokenlerinin bir kısmı kalıcı olarak yakıma gidecek. Bu deflasyonist yaklaşımın CHZ sahipleri tarafından iyi karşılanması beklenmekte. Kimine göre, tokenın uzun vadeli değerinin potansiyel olarak artması muhtemeldir.

Ripple, gözünü Japonya’ya dikti

Önde gelen blockchain şirketi Ripple, Tokyo merkezli önde gelen danışmanlık firması HashKey DX ile stratejik bir işbirliği yaptığını duyurdu. Bu ortaklık, Japon pazarında XRP Ledger (XRPL) üzerine kurulu tedarik zinciri finansal çözümlerinin kurulmasına ve başlatılmasına odaklı. Ripple, blockchain teknolojisi ve ödemelerdeki uzmanlığından yarar sağlayacak.

XRP Coin Güçleniyor mu? Bu 2 Gelişmeye Dikkat!

Diğer yandan HashKey DX ise Japon finans ortamının derinlemesine anlaşılmasına katkıda bulunacak. İşbirliği aynı zamanda SBI Holdings ve Ripple ile SBI Holdings arasındaki ortak girişimi içeriyor. Yani SBI Ripple Asia’yı da içeriyor. Bu stratejik ittifak, blockchain teknolojisindeki ilerici duruşuyla bilinen bir bölge olan Japon pazarı için kritik. Zira Ripple’ı güçlü bir yer edinecek şekilde konumlandırıyor.

Animoca Brands, iddialı vizyonunu açıkladı

Son olarak Web3 oyun ve NFT alanının lider gücü Animoca Brands’den kritik haberler geldi. Şirket Darewise ve Animoca Brands’ın ortak kurduğu OPAL protokol projesiyle ilgili heyecan verici haberler paylaştı. Projenin amiral gemisi Opal Bitcoin (BLIF), oyunları, eğlenceyi, DeFi’ı eğitimi ve kültürel deneyimleri kapsıyor. Ayrıca bunları kapsamlı bir Web3 ekosistemine dönüşmeye hazırlanıyor. OPAL protokolünün yerel tokenı olan BLIF, bu ekosistemin omurgası olarak hizmet edecek. Ayrıca çeşitli işlevlerine güç verecek.

Ayrıca Animoca Brands, şirketin üstlendiği Bitcoin ile ilgili gelecekteki tüm projelerin Opal Bitcoin ile işbirliği içinde geliştirileceğini açıkladı. Bu hamle, Animoca Brands’ın Bitcoin merkezli canlı bir Web3 ekosistemini geliştirme konusundaki kararlılığını ifade ediyor. Ayrıca DeFi ile NFT’lerin kripto varlıklarla etkileşim şeklimizde devrim yaratma konusunda artan potansiyelini vurguluyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

Ripple ve O 3 Altcoin Duyurdu: Ortaklık ve Yatırım Var!