Önemli Gelişme: Ripple (XRP), Finans Deviyle Ortaklık Kurdu!

ripple cin
ripple cin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dağıtık defter (ledger) teknoloji devi Ripple, yeni bir havale hizmeti başlatmak için Qatar National Bank (QNB) ile ortaklık kurdu. Duyurunun XRP fiyatını ateşlemesi bekleniyor. Twitter’dan Leonidas, konu hakkında araştırma yaptığını ve haberden daha fazlası olduğunu söyledi. Bu arada, her iki taraf da QNB’nin Türkiye’de QNB Finansbank ile RippleNet’i deneyeceğini belirten bir anlaşma imzaladı.

QNB ve Ripple, Global Sınır Ötesi ödemeleri geliştirmek için ortak yaptı. Biraz araştırdım ve bu hikayenin daha fazlası var.

Ripple, QNB ile güçlerini birleştirdi

Katar’ın ulusal bankası, Afrika ve MENA bölgesindeki en büyük bankacılık kurumudur. Uluslararası ödemeleri artırmak için küresel bir strateji uygulamayı ve Ripple teknolojisine dayalı yeni bir havale platformunu başlatmayı planladığı için şimdi San Francisco’dan Ripple fintech sağlayıcısı ile işbirliğine başladı.

Her iki taraf da QNB’nin Türkiye’de QNB Finansbank ile RippleNet’i deneyeceğini belirten bir anlaşma imzaladı. Bundan sonra, çok sayıda ülkedeki QNB müşterilerine neredeyse gerçek zamanlı havale ve ödemeler sağlamak ve daha sonra diğer havale koridorlarına Ripple’ın teknolojisini eklemek için bir grup sunumu gerçekleşecek. QNB’nin Bireysel Bankacılık Grup Başkanı Heba Al Tamimi’ye göre, banka müşterilerine her zaman en iyi yeniliği sunmaya çalışıyor ve Ripple ile yapılan anlaşma, QNB’nin müşterilerine en iyi ürünleri sunmak için attığı bir diğer yenilikçi adım.

Ortaklık haberi XRP fiyatını nasıl etkiledi?

XRP için bugün birden fazla olumlu gelişme var. Kriptokoin.com olarak gün içinde aktardığımız FED – Ripple (XRP) haberine buradan ulaşabilirsiniz. XRP fiyatı, günün ilk haberi yayılmaya başladığında 1.05 dolar civarında işlem görüyordu. Şu anda haftalık kazancını %15’in üzerine çıkardı ve Bitcoin 50.000 doların üzerinde işlem gördüğü saatlerde, Ripple gün içi en yüksek seviyesi 1.08 doları kaydetti. Yazım sırasında, saatlik zaman diliminde küçük bir satış baskısıyla mücadele ediyordu…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Önemli Gelişme: Ripple (XRP), Finans Deviyle Ortaklık Kurdu!