XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Ripple (XRP) Fiyatları Bu Gelişmeden Etkilenebilir

Mesut İnan
Mesut İnan 13 Şubat 2021
0 görüntülenme
ripple xrp fiyatlari

Ripple (XRP) fiyatları için XRPL Labs’ın bir hamlesi öne çıkıyor. Ripple XRP Ledger’da verilen tokenler için “IOU” terimini kullanmayı bırakmaya karar verdi.

Defterde, XRP dışındaki tüm para birimleri farklı bir isme sahip. Bu yüzden bazen “IOU” olarak adlandırılan ihraç edilen para birimleri olarak temsil edilebiliyor. Bunlar, adresler arasındaki “güven hatları” adı verilen muhasebe ilişkilerinde izleniyor.

Tek bir merkezdeki birden fazla adres arasında paylaşıldıktan sonra, aynı verilen para birimindeki “IOU’lar”, paylaşılan hub aracılığıyla adresler arasında “dalgalanabiliyor”.

XRP Defterini Anlamak

Şirketin bu şekilde adım atmasının bir nedeni var. Bazı kullanıcıların “ES”nin tam olarak neyi temsil ettiği konusunda ifade ettikleri kafa karışıklığıdır. Bir sembole sahip olmasına ve takas edilebilir olmasına rağmen, bu tokenlar aslında sadece borç beyanlarıdır.

XRP Ledger ayrıca, çıkarılan para birimlerinin, dış dünya varlıkları tutan ve Ledger’de kullanılmasına izin veren ağ geçitleri ve finans kurumları ile kullanılmasını amaçladığını belirtiyor. Böyle bir ağ geçidi olan GateHub’ı, verilen tokenları “IOU” olarak kullanan uygun bir durum olarak gösterdi.

Buna göre, XRPL Labs, artık yayınlanan para birimlerine token olarak atıfta bulunacağını söyledi. XRPL Labs, Ledger için XUMM cüzdanını geliştirdi.

Ripple (XRP) Fiyatı

Dünden bu yana, DOT ve ADA sırasıyla %6,3 ve %5,3 arttı. Diğer taraftan Ripple (XRP) fiyatı yaklaşık %2 düştü. Üç proje, son iki haftadır Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Tether (USDT) altında yer değiştiriyor.

Ripple, son birkaç aydır gündemdeydi. Daha yakın zamanlarda, kayda değer borsalar tokenı delist ettiler. Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, kayıt dışı menkul kıymetlerin satışı için firmaya eleştiriler yöneltti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

uw4342769e
Ünlü Milyarder, Bu Altcoin’den Çok Sayıda Satın Alıyor! Ünlü milyarder Mark Cuban, şimdi Pantera Capital tarafından desteklenen bir altcoin projesine yatırım yapıyor. Mark Cuban, PowerTrade Fuel (PTF)’i sürekli büyüyen kripto para birimi portföyüne ekliyor. Mark Cuban, PowerTrade Fuel (PTF)’i altcoin portföyüne ekliyor Ünlü milyarder Mark...
Serkan Eser 13 Şubat 2021