Risk Sermayedarı, 9 Altcoin Açıkladı: 23x Bekliyor!

Emre Borsan
Emre Borsan 4 hafta önce
893 görüntülenme
Risk Sermayedarı, 9 Altcoin Açıkladı: 23x Bekliyor!

Kripto analisti Chris Burniske, bu 9 altcoin için önümüzdeki günlerde 23 kat artış sağlayabileceğini tahmin etmektedir.

Bu 9 altcoin için artış bekliyor

Risk sermayedarı Chris Burniske, büyüme için önemli bir alana sahip olduğuna inandığı alternatif kripto para birimleri hakkındaki düşüncelerini paylaşmak için geçtiğimiz günlerde Twitter’a gitti. Bunların arasında, Burniske’nin özellikle yükselişe geçtiği Stacks (STX) var.

STX, Bitcoin’in faydasını artırmayı amaçlayan bir projedir. Burniske, Ethereum’un 2. katman ekosistemi önemli ilgi ve yatırım alırken, Bitcoin’in bu alanda geride kaldığını belirtiyor. Bununla birlikte çok az rekabetle, STX potansiyel olarak avantajlardan yararlanabilir.

Burniske, karşılaştırma noktası olarak 12,4 milyar dolarlık tamamen seyreltilmiş ağ değeriyle Ethereum’daki en büyük katman-2 olan MATIC’e işaret ediyor. Öte yandan STX, 1,36 milyar dolarlık bir değere veya BTC’nin tamamen seyreltilmiş ağ değerinin yalnızca %0,28’ine sahip.

Burniske, STX’in MATIC ile aynı seviyede yeniden fiyatlandırılması durumunda kabaca 23 kat potansiyel bir yeniden fiyatlandırmanın gerçekleşebileceğini savunuyor. Ayrıca Dogecoin (DOGE), Toncoin (TON), Lido DAO (LDO), Internet Computer (ICP), Algorand (ALGO), Flow (FLOW), Decentraland (MANA) ve Axie Infinity (AXS) dahil ilginç bulduğu diğer altcoinleri de adlandırdı.

DOGE’nin popülarite artışı

Dogecoin, Burniske’nin listesinin başında yer alıyor, ancak nedenini kesin olarak söylemek zor. Kripto para birimi, kısmen Elon Musk gibi ünlülerin ilgisinden dolayı geçen yıl popülaritesinde meteorik bir artış gördü. Belirli traderlar için bir ödeme seçeneği olarak kullanılması da güvenilirliğini artırmaya yardımcı oldu.

Risk Sermayedarı, 9 Altcoin Açıkladı: 23x Bekliyor!

Kriptokoin.com verilerine göre DOGE 0,0809 dolar değerinde ve son üç gündür istikrarlı bir şekilde düşüyor. TON 2,41 ABD Doları, LDO 3 ABD Doları, ICP 6,03 ABD Doları, ALGO 0,25 ABD Doları, FLOW 1,2 ABD Doları, MANA 0,64 ABD Doları ve AXS 9,98 ABD Doları değerindedir.

Stacks yeni yıla mükemmel giriş yaptı

Stacks Network (STX) son 2 hafta içerisinde %180lik bir artış yaşadı ve piyasa değeri 28 Şubat’ta 1.1 milyar dolara ulaştı. Bu, STX’in piyasa değerinin Aralık 2022’de 285 milyon dolara düşmesinin ardından geldi. FTX’in kapitülasyonundan kurtulan daha geniş kripto piyasası ve Bitcoin’in (BTC) rekor düşük işlem değeri ile aynı anda gerçekleşti.

Risk Sermayedarı, 9 Altcoin Açıkladı: 23x Bekliyor!

STX’in son rallisi, Bitcoin’in blockchain ağındaki NFT’lere yönelik artan talebin ardından geldi ve STX, 2023’te %200’ün üzerinde arttı. Matrixport’a göre STX ağı, Bitcoin’in üst düzey güvenliğiyle akıllı sözleşme uyumluluğu sunuyor. Ordinals NFT ile onu yeni zirvelere taşıyabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bu Tarihe Dikkat: Türklerin Aldığı Altcoin Ani Ralli Görebilir!
Bu Tarihe Dikkat: Türklerin Aldığı Altcoin Ani Ralli Görebilir! Türklerin aldığı bu altcoin fiyatı son 24 saat içinde yükseldi. Piyasa değeri açısından Polygon ve Binance USD’yi geride bıraktı. Kriptokoin.com olarak Türklerin aldığı bu altcoin için analistin verdiği ralli tahminini sizler için derledik. Bu altcoin için ralli...
Emre Borsan 4 hafta önce