RNDR Coin ve o 7’sine Dikkat: Proje Ekipleri ve Balinalar Satıyor!

RNDR Coin ve o 7’sine Dikkat: Proje Ekipleri ve Balinalar Satıyor!
RNDR Coin ve o 7’sine Dikkat: Proje Ekipleri ve Balinalar Satıyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası, 17 Nisan 2024’te, on-chain analistlerin önde gelen kurumları ve bireysel yatırımcıları içeren ve genellikle “balinalar” olarak anılan kullanıcıların RNDR coin dahil çeşitli coinlerde birkaç büyük transferi bildirmesiyle önemli bir faaliyete tanık oldu. Bu hareketler yatırım potansiyeli stratejileri öneriyor ve daha geniş piyasa duyarlılığına işaret ediyor.

DWF Labs ID’yi, çoklu bir imza adresi ise LDO’yu harekete geçirdi

On-chain veri analisti @ai_9684xtpa’ya göre DWF Labs, merak uyandıran bir hareketle 9,2 milyon kimliği şaşırtıcı bir şekilde önde gelen kripto para borsası OKX’e aktardı. Yaklaşık 6,66 milyon ABD doları değerindeki işlem, rapordan sadece beş dakika önce gerçekleşti. Bu aktarımın özel amacı belirsizliğini korusa da, DWF Labs’ın bu tokenlara yönelik gelecek planları hakkında soruları gündeme getiriyor.

@ai_9684xtpa tarafından yapılan ileri analiz, 0xA97 etiketli çoklu imza adresinden gelen etkinliği ortaya çıkardı. Bu adres, önde gelen likit staking platformu Lido’dan önemli miktarda Ethereum (ETH) çekti. Çekilen paranın toplamı 6.513 ETH oldu ve bunun 5.100 ETH’si daha sonra OKX’e yatırıldı. Yaklaşık 15,72 milyon dolar değerindeki bu hareket, çoklu imza adresini kontrol eden kuruluş için yatırım stratejisinde potansiyel bir değişime işaret ediyor. İlginç bir şekilde adreste hala 10.389 ETH ve 510 Wrapped Bitcoin (WBTC) dahil olmak üzere önemli miktarda kripto para birimi bulunuyor ve bunların toplam değeri yaklaşık 64,65 milyon dolar.

Justin Sun ve Celsius ağı, büyük transferler gerçekleştirdi

Ayrı bir gelişmede, On-chain izleme platformu Lookonchain, TRON’un kurucusu Justin Sun’ın büyük bir transfer yaptığını bildirdi. Sun, rapordan yedi saat önce Huobi borsasından (HTX) ABD dolarına sabitli bir stablecoin olan 196 milyon Tether’in (USDT) çekildiğini bildirdi. Bu fonlar daha sonra bir başka büyük kripto para borsası olan Binance’e yatırıldı. Bu hareketin ardındaki mantık henüz açıklanmadı ancak bu, portföy çeşitlendirmesine veya Binance’teki potansiyel ticaret faaliyetine işaret ediyor.

Başka bir on-chain izleme hizmeti olan Spot on Chain, dikkat çekti. Zira Celsius Network adresinden kayda değer bir işlem bildirdi. Ağ, Coinbase’e yaklaşık 24,5 milyon dolar değerinde 8.091 ETH yatırdı. Bu transfer, son üç ayda Celsius Network adresinden en büyük çıkışı işaret ediyor. Ayrıca potansiyel olarak yatırım stratejisinde bir değişime veya artan likidite ihtiyacına işaret ediyor.

RNDR coin, SUSHI ve UNI’de stratejik hamleler

On-chain veri analisti Yu Jin, bir balina yatırımcısının karlı bir hamlesini tespit etti. Bu kişi 402.875 Uniswap (UNI) tokeni satarak yaklaşık 2,75 milyon dolar net elde etti. Balinanın bu UNI tokenlerini Ekim 2023 ile Ocak 2024 arasında MEXC borsasından para çekme ve on-chain satın alımların birleşimi yoluyla biriktirmiş olması dikkat çekicidir. Bu tokenlerin ortalama satın alma fiyatı yaklaşık 6,20 dolardı ve 6,83 dolardan satıldılar. Bu da 250.000 dolar kâra denk geliyor.

Spot On Chain, Render Network tarafından başlatılan bir aktarımı bildirdi. Ağ, yaklaşık 20,8 milyon dolar değerindeki 2,5 milyon RNDR coin yeni cüzdan adresine (0x5b9) aktardı. İlginç bir şekilde, bu transferden elde edilen 1,65 milyon RNDR tokeni (yaklaşık 13,4 milyon dolar) sonraki beş saat içinde Binance’e yatırıldı.

Yu Jin ayrıca bir balina yatırımcısını içeren başka bir karlı işlemi de tespit etti. Bu kişi, SushiSwap platformundan toplam 4,44 milyona ulaşan önemli miktarda SushiSwap (SUSHI) tokenini kullandı. İtfanın ardından balina, Bybit borsasına 1,98 milyon SUSHI (yaklaşık 1,91 milyon dolar değerinde) aktardı. Balinanın daha önce Ekim 2023’te her biri 0,61 dolarla 4,4 milyon SUSHI tokenini Bybit’ten çekmişti. Ardından bunları staking amacıyla SushiSwap’e yatırmıştı. Bugünkü satın alma ve SUSHI başına 0,97 dolar fiyatla Bybit’e transfer dikkat çekti. Zira yaklaşık %59’luk bir kazancı temsil eden 710.000 dolarlık potansiyel bir kâra işaret ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

RNDR Coin ve o 7’sine Dikkat: Proje Ekipleri ve Balinalar Satıyor!