XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Rusya’dan halka kripto koin eğitimi

Kriptokoin
Kriptokoin 4 Ekim 2017
22 görüntülenme

Rusya tıpkı soğuk savaş döneminde nükleer silahlara yöneldiği gibi şimdi de kripto paralar konusunda geri kalmamak için yatırımlarını arttırıyor.

Canal Rossiya24, Rus Maliye Bakanı ile bir röportaj yayınladı. Anton Siluanov, hükümetin kripto para alanında toplumu eğitmek için çalışmalara başlayacağını ve eğitimlerin odağının sanal para ile yatırım yapma riskleri üzerine olacağını açıkladı.

Sulanov “Burada, kulaktan dolma tavsiye üzerine yatırım yapan pek çok kullanıcı görüyoruz. Onları olası riskler hakkında bilgilendirmemiz, ICO dolandırıcılığı üzerine halkı eğitmemiz gerekiyor. Eğer bir işe girişeceklerse bunun tahmini sonuçlarını bilmelerinde de fayda var. ” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Bilgiler Rus basın ajansı TASS tarafından açıklandı ve Ruslara şifreli para birimleri hakkında bilgi vermenin ülkedeki finansal farkındalığını artırmak için oluşturulmuş daha geniş bir stratejinin parçası olduğu belirtildi.

Platform, 2023’te başlayacak olmasına rağmen Başbakan Dimitriy Medvedev’den henüz şimdiden onay aldı.

2008-2013 yılları arasında Rusya, Dünya Bankası ve OECD ile finansal farkındalık ve eğitim sağlamak için benzer bir girişim olan Rus Güven Fonu’nu başlatmıştı.

Silüvanov’un ismi, kısa bir süre önce blockchain ile ilgili haberlerde popülarite kazanmıştı. Siluanov yakın zaman önce Rusya’nın kripto koinlerle ilgili yeni bir regülasyona gideceğini açıklamıştı.

 

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Blockchain teknolojisi ile finans artık çok daha güvenli Teknoloji hızla gelişiyor ve farklı teknolojiler hayatımıza girmeyi sürdürüyor. Son zamanlarda en dikkat çeken gündem maddelerinden biri haline gelen Blockchain halen tam olarak anlaşılabilmiş değil… Dağıtık kayıt tutma teknolojisi (distributed ledger technology) olan Blockchain kayıt tutmada devrim...
Kriptokoin 5 Ekim 2017