Reklamı kapat

Sabit Oranlı Kripto Borsa Platformu: Exolix

Kriptokoin.com
Kriptokoin.com 22 Ekim 2020
1 görüntülenme
logo exolix

Exolix, kayıt ve herhangi bir sınırlama olmaksızın hizmet veren sabit oranlara sahip güvenli ve anonim bir kripto borsa hizmetidir. Platformun ana misyonu, borsa sürecini hızlı, kolay ve güvenli hale getirmektir. Borsa 2018’de başlatıldı ve bu süre için hızlı ve güvenli bir borsa olarak tanındı.

Avantajları

Exolix avantajları arasında, tam anonimlik, sabit oranlar bulunuyor. Ayrıca borsa için bir kayıt ve sınır da bulunmuyor.

Exolix’in arayüzü ayrıntılı, sezgisel ve etkileşimi kolay görünüyor. Exolix, bir işlem yapmak için kayıt olmanız gerekmediğinden müşterilerine en yüksek gizlilik standartlarını sağlıyor. Sistem ayrıca işlemin başlangıcında borsa kurunu sabitler, böylece kullanıcılar piyasa değişimlerinden korunur. Ek olarak, Exolix’in maksimum limitleri yoktur, bu da herkesin herhangi bir miktarda kripto para birimi değiştirmesine izin verir.

Exolix ile ortaklık: BTC nasıl kazanılır?

Exolix kısa süre önce bir ortağın gelirini sürekli artırarak kolayca yararlanmasını sağlayan Affiliate programını başlattı.

 Partnerlik programının faydaları:

  • Kayıt için 0,005 BTC hoşgeldin bonusu.
  • Tavsiye için ödül olarak her tavsiyenin işleminden % 0,7’ye varan pay.
  • Bağlı kuruluş ağının sınırsız büyüme olasılığı ve bunun sonucunda ortağın gelirinin hızlı büyümesi.
  • İstek üzerine BTC ödemeleri. Beklemeye gerek yok, ortaklar kendileri için uygun olduğunda para kazanıyor.
  • Herkes tarafından erişilebilir. Kolay ve hızlı kayıt ve sezgisel arayüz.
  • Exolix’in destek ekibi her zaman yardımcı olmaya ve her türlü soruyu yanıtlamaya hazırdır.

Birkaç işbirliği seçeneği bulunuyor. Bu nedenle herkes kendisine en uygun olanı seçebilir:

API entegrasyonuExolix API’yi sisteminize uygulayın ve kullanıcılarınızın işlemlerinden para kazanmaya başlayın. Exolix’in API’sinin entegrasyonundan sonra, ortak kendi platformunda yüksek kaliteli borsa hizmetine sahip olacak ve bunun sonucunda, platformundan ayrılmadan kripto para birimi alışverişi yapabilecek kullanıcıları için daha geniş fırsatlar elde edecek. Exolix’in destek ekibi ayrıca tüm entegrasyon adımlarında yardımcı olacak.

Yönlendirme bağlantıları, imza ve bannerlar – Exolix’in hizmet bağlantısını hedef kitlenizle paylaşın ve her tavsiye işleminden BTC cinsinden kar elde edin. Bu seçenek oldukça basit. Ortak, kişisel hesabında bir yönlendirme bağlantısı oluşturur veya bir afiş seçer, bunu kanalına, sosyal medyaya, web sitesine veya başka bir yere yerleştirir ve kullanıcılar bağlantısını veya başlığına tıklayarak her işlem yaptığında kar elde eder. İş ortağı, onları farklı yerlere yerleştirebilmek ve her biri üzerinden geliri analiz edebilmek için birden fazla tavsiye bağlantısı oluşturabilir.

Exolix Web Sitesi – https://exolix.com/

Exolix Ortaklık Programı – https://exolix.com/affiliate-program

Twitter – https://twitter.com/Exolix_com

Medium – https://medium.com/@exolix

Reddit – https://www.reddit.com/user/Exolix_Exolix/

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

binance
Lider Bitcoin Borsası Binance 5 Altcoin İşlem Çiftini Delist Ediyor Kriptokoin – Lider Bitcoin Borsası Binance 5  işlem çiftini daha delist ediyor. Alınan karar borsanın web sayfasında da duyurulmuş vaziyette. Delist Edilen İşlem Çiftleri Borsa tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer veriliyor: Binance, 23/10/2020 günü saat 15.00...
Mesut İnan 23 Ekim 2020