SAND da Listede! 10x Yapacak 6 Altcoin Belli Oldu!

12.634 görüntülenme
SAND da Listede! 10x Yapacak 6 Altcoin Belli Oldu!

“Altcoin”, genel olarak Bitcoin (BTC) olmayan herhangi bir kripto para birimi olarak tanımlanır. BTC, kripto para piyasasındaki ilk coindi, ancak şimdi altcoin’ler genellikle fiyat hareketi açısından BTC’den önemli ölçüde daha iyi performans gösteriyor. Bazı kripto para analistlerine göre aşağıdaki altcoin’ler 10x yapma potansiyeline sahip. Ancak, yazıya başlamadan önce, bunların yalnızca analistlerin görüşü olduğunu belirtmekte fayda var. İşte SAND dahil 6 altcoin’e dair beklentiler…

Analistler, SAND ve bu altcoin’ler için umutlu

Solana (SOL)

Analistlere göre Solana (SOL), mevcut kripto para piyasasında satın alınabilecek en iyi altcoinlerden biridir. Merkezi olmayan uygulamaları hızlı, güvenli ve ölçeklenebilir hale getirmeyi amaçlar. BTC’den farklı olarak Solana, özel bir geliştirici araç seti kullanılarak oluşturulan merkezi olmayan uygulamalardan (dApp’ler) oluşan bir ekosistemi destekler. Birçok layer-1 Blockchain’i Solidity programlama dilini kullanırken, Solana üzerine inşa edilen uygulamalar, Blockchain’de daha karmaşık uygulamaların geliştirilmesini sağlayan Rust’ı kullanır.

Analistler: 100x'lik Altcoin Arıyorsanız Bu Coine Koşun!

Analistlere göre Solana, şu anda kripto para piyasasında satın alınacak en iyi altcoinler arasında çünkü token şu anda düşük fiyatlı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi FTX ve Alameda Research, Solana ekosisteminin kilit destekçileri olduğundan, SOL, FTX iflasının ardından %75’lik bir fiyat düşüşü yaşadı. Ancak Solana ayrı bir varlık ve mevcut fiyat seviyesinden önemli ölçüde büyümesi beklenmekte.

The Sandbox (SAND)

The Sandbox (SAND), satın alınacak en iyi altcoinler listesinde yer alıyor. Platform, kullanıcılara kripto varlıkların sahipliğini alma ve 3B sanal dünyalar, sanat galerileri, oyun deneyimleri, pazar yerleri ve daha fazlası dahil olmak üzere kendi deneyimlerini yaratma yeteneği sunar. SAND tokenı, kripto varlık işlemlerini mümkün kılar ve kullanıcılar eşler arası ürün ticareti yaparken bir değişim aracı olarak kullanılır. The Sandbox, oyunun temelinde kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğe (UGC) öncelik vererek, tamamen topluluğu tarafından yönetilen, sürekli genişleyen bir metaverse yarattı.

Analist SAND ve Bu 4 Altcoin'e Kilitlendi

The Sandbox, benzersiz oyun modeli aracılığıyla metaverse geliştirmede ilerleme sağlayabilir. Platform, projenin uzun vadeli yüksek potansiyelini yansıtan tüm zamanların en çok satan PC oyunu olan Minecraft ile karşılaştırıldı. Geleneksel oyunlardan UGC unsurlarını oyna ve kazan mekaniğiyle birleştiren The Sandbox’ın, tüm kripto para piyasası için GameFi devriminde önemli bir oyuncu olması bekleniyor.

Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH), açık kaynaklı, merkezi olmayan bir bilgi işlem platformudur. Geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar (dApps) oluşturabileceği ilk Blockchain’dir.  Ethereum şu anda piyasa değerine göre Bitcoin’den (BTC) sonra ikinci en büyük kripto para birimidir ve genellikle “BTC 2.0” olarak anılır. Orijinal Ethereum Blockchain’i, BTC’ninki ile aynı mutabakat mekanizmasını kullandı. Bununla birlikte, Ethereum, Eylül 2022’de Merge tamamlandıktan sonra PoS protokolüne geçti. BTC’nin kullandığı orijinal PoW protokolünün aksine, Ethereum artık işlemleri çok daha ucuz bir maliyetle işleyebilir.

Ethereum İçin Merakla Beklenen Tarih

ETH’nin BTC’ye göre bir diğer avantajı, Ethereum’un ağın akıllı sözleşme uyumluluğu nedeniyle artan sayıda kullanım durumunu destekleyebilmesidir. Ekosistemin büyümeye devam etmesi bekleniyor ve ETH fiyatının zaman içinde fayda sağlaması bekleniyor. Kripto para piyasası 2022’de acı çekerken, ETH nispeten iyi durumda. BTC ile birlikte ETH yaklaşık %75 düşerken birçok altcoin %90’ın üzerinde düşüş yaşadı.

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin (DOGE) 2013 yılında yaratılmasından bu yana giderek daha popüler hale gelen bir meme coindir. Bir şaka olarak başladı ve orijinal BTC Blockchain’inden forklandı, ancak o zamandan beri dünya çapında geçerli bir değer gönderme yöntemi haline geldi. BTC gibi, Dogecoin de merkezi değildir, yani herhangi bir hükümet veya merkez bankası kurumu tarafından kontrol edilmez. Bunun yerine, Dogecoin işlemleri aracı olmadan doğrudan iki taraf arasında gerçekleşir – başka bir deyişle, işlemler tamamen eşler arasıdır.

İşte Bu Hafta BTC, SHIB, DOGE'u Etkileyecek 10 Olay!

DOGE, hem internette hem de ötesinde mal ve hizmetler için kabul edilen bir ödeme şeklidir ve bu, token için artan düzeyde benimsenmeye yol açmıştır.  DOGE, Web3 dünyasında önde gelen bir kripto para birimi ve favori haline geldi. Token, blockchain teknolojisine erişilebilir bir giriş noktası sağladığından, analistlere göre özellikle yeni yatırımcılar için uygun olarak görülüyor.

Avalanche (AVAX)

Avalanche (AVAX), birçok kullanım durumu ile oldukça verimli ve güvenli bir Blockchain’dir. Kullanıcıların kendi kripto varlıklarını çıkarmalarına, değer aktarmalarına ve ticaret yapmalarına ve Avalanche ağları çevresinde hızlı, güvenilir ve güvenli bir şekilde token taşımalarına izin verecek şekilde ölçeklendirmek için özel olarak tasarlanmıştır. AVAX, saniyede binlerce işlemi kolaylaştıran benzersiz Avalanche konsensüs protokolü tarafından desteklenmektedir.

Finans Şirketi 'Öldü' Denilen Altcoin İçin 'Fırlayacak' Dedi!

Avalanche ağı, işlemleri BTC ve ETH gibi diğer platformlardan birkaç kat daha hızlı işleyebilir ve bunu kullanıcılar için düşük bir maliyetle yapabilir. AVAX, farklı olarak dApp’lerin gelişimini destekleyebilir. Bu, artan sayıda blockchain kullanım durumuna ve Avalanche ağında çok çeşitli DeFi hizmetlerine yol açtı. Ekosistem, birçok yararlı dApp’e ev sahipliği yapar ve yüksek düzeyde ölçeklenebilirliği, zaman içinde artan sayıda kullanıcıyı desteklemek için iyi konumlandırıldığı anlamına gelir.

Enjin (ENJ)

Enjin aracılığıyla oyun geliştiricileri, Enjin’in blockchain tabanlı oyunlarda kullanılabilecek kripto varlıkların kolayca oluşturulmasını sağlayan güçlü teknoloji araçları paketinden yararlanabilir. Proje, geliştiricilerin oyun içi satın alımları entegre etmeleri için kolay bir yol sağlar. Enjin kullanılarak yeni dijital varlıklar basıldığında ENJ tokenları akıllı sözleşmelerde kilitlendiğinden, ağ, Blockchain tabanlı oyunlarda kullanıcı deneyimini iyileştirebilecek benzersiz bir çözüme sahiptir.

Binance de Duyurdu: Bu 10 Altcoin Haberlerle Uçuyor!

Analistlere göre ENJ, GameFi ekosisteminde zaman içinde giderek daha önemli bir rol oynayabilir ve bu da ona önemli bir artı potansiyel sağlar. Analistlere göre şu anda satın alınabilecek en iyi altcoinlerden biri ve daha geniş kripto para piyasası için daha uygun koşullarda yeni ATH’ler yapması gerekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Bitcoinist

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Ünlü Şirket: Ayı Piyasasında Sadece Bu Web3 Coin Alınır!
Ünlü Şirket: Ayı Piyasasında Sadece Bu Web3 Coin Alınır! Ünlü danışmanlık şirketine göre bu Web3 Coin, Web3 gelişmeye devam ederken portföyünüzün büyümesine yardımcı olabilir. Kriptokoin.com olarak ünlü danışmanlık şirketinin Web3 coin hakkında görüşlerini sizler için derledik. Sektör gelişmeye devam ediyor Blok zincirlerinin ve kripto para biriminin icadı, finans...
Emre Borsan 2 ay önce