Santiment: Binance’deki Bu 3 Altcoin Dibe Yakın! Sıçrayabilirler

Santiment: Binance'deki Bu 3 Altcoin Dibe Yakın
Santiment: Binance'deki Bu 3 Altcoin Dibe Yakın
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blockchain analitik firması Santiment’e göre Solana, Tron ve bir altcoin için duyarlılık güçlü bir şekilde düşüyor.

Analitik firmasına göre Solana, Tron ve bir altcoin üzerinde duygu ağır ayı yönünde

Santiment’e göre, birçok yatırımcı Solana (SOL), Tron (TRX) ve Binance Coin (BNB) üzerinde düşüş eğiliminde. Bu durum fiyatlarda dibin yakın olduğunun işareti olabilir. Santiment, aşırı düşüş eğiliminin zaman zaman yaklaşan bir fiyat artışının işareti olabileceğini söylüyor:

Şu anda, bazı kripto para birimleri artan bir iyimserlik yaşarken, diğerleri ölü olarak yorumlanıyor. Yatırımcılar bir varlığa ne kadar olumlu yaklaşırsa, yıllar içinde yaptığımız geriye dönük testlere göre, yükselme olasılığı o kadar AZ. Kalabalık bir kripto paranın ‘bittiğine’ ne kadar çok inanırsa, o kadar yükselme olasılığı DAHA FAZLA olur.

Solana, yüksek değer kaybına rağmen ilgiyi üzerinde tutuyor

Santiment’e göre, en güçlü Ethereum rakiplerinden biri olan Solana’yı çevreleyen çok fazla FUD var. Firma analistleri, bunun kısmen olumlu bir işaret olduğunu söylüyor:

Solana’nın itibarı, bir yıl önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 258.93 dolara ulaştığından bu yana önemli ölçüde düştü ve şu anda hiç de iyi karşılanmıyor. SOL’un olumsuz hissiyatı Temmuz sonundan bu yana en düşük seviyelerine gerilemiş olsa da, henüz çok fazla bir fiyat tepkisi olmadı. Ancak, tüm FUD göz önüne alındığında, bu iyi bir şey olabilir.

Altcoin yatırımcıları hacklenmesine rağmen BNB satın alamaya devam ediyor

Santiment, geçtiğimiz günlerdeki BNB Chain hackini yaşadıktan sonra, BNB’nin şimdi yukarı doğru hareket ettiğini söylüyor. BNB Coin’in fiyatı, milyon dolarlık hack haberine rağmen sadece %5 değer kaybetti. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Binance CEO’su CZ’de bunun yatırımcı güvenin kanıtı olarak yorumladı. Santiment analistleri, saldırıya göre BNB fiyatının yükseldiğine dikkat çekiyor:

Solana gibi, Binance’in yerel tokeni de geçen hafta en kötü hissini yaşadı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, fiyatı o zamandan beri arttı.

Santiment: Binance'deki Bu 3 Altcoin Dibe Yakın

Santiment, güçlü birinci katman Blockchain’lerden TRX içinde bir fiyat artışı bekliyor. Analistler bunun nedenini şöyle açıklıyor:

Tron’un Haziran ortasındaki önemli çöküşünden bu yana fiyatı biraz değişkendi. Düşüşün ardından 5 hafta boyunca piyasanın TRX’e karşı son derece olumsuz olmasından sonra fiyatın nasıl toparlandığına dikkat edin. Son derece olumsuz bir duygu tekrar ortaya çıkarsa benzer bir model görebiliriz.

Santiment: Binance'deki Bu 3 Altcoin Dibe Yakın

Şu anda SOL, BNB ve TRX sırasıyla 32.71, 277.38 ve 0.06224 dolardan işlem görüyor. Bu esnada, Bitcoin 19.500 dolar bölgesinde zaman geçiriyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Santiment: Binance’deki Bu 3 Altcoin Dibe Yakın! Sıçrayabilirler