Santiment Gözleri SHIB ve Bu 2 Coin’e Çevirdi: İzlemelisiniz!

2021 0614 d25cf1a1j00qunvts00l9c000zk00k0c
2021 0614 d25cf1a1j00qunvts00l9c000zk00k0c
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analiz firması Santiment, yatırımcıların meme coin Shib Inu (SHIB) için potansiyel olarak büyük rallilere işaret edebilecek, bir on-chain metriğe yakından bakmaları gerektiğini söylüyor. Santiment, SHIB’teki balina akımına dikkatleri çekiyor. Ayrıca şirket, ETH ve BTC’deki eğilimi de analiz ediyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Santiment: SHIB balina işlemlerinin sayısını izlemelisiniz!

Santiment, 109.100 Twitter takipçisine, 100.000 doları aşan SHIB balina işlemlerinin sayısını izlemesini söylüyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu işlemler kümeler halinde geldiğinde, genellikle onları fiyat artışları takip eder.

Kaynak: Santiment/Twitter

SHIB, Coinbase’in tüm platformlarda Ethereum tabanlı meme coin için destek eklediğinde geçen ay bir yükseliş yaşadı. Bu ayın başlarında Tesla CEO’su Elon Musk, Shiba Inu yavrusunun bir fotoğrafını tweetleyerek Dogecoin (DOGE) rakibi için başka bir ralliyi ateşledi.

Santiment: Madenciler zulalarına Ethereum ekliyor

Santiment ayrıca, madencilerin son birkaç ayda zulalarına 2,2 milyar doların üzerinde ETH eklediğini belirterek Ethereum’a (ETH) da bakıyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum, yaklaşık altı hafta içinde ilk kez 3.900 doların üzerine çıktı ve ilginç bir fenomen, yükselen madencilerin varlıkları oldu. Son üç ayda madenciler, şu anda sahip oldukları 658.000’e 580.000 ETH ekledi.

Kaynak: Santiment/Twitter

Santiment: Bitcoin adreslerinin sayısı son beş hafta içinde önemli ölçüde arttı

Bitcoin’e (BTC) gelince, kripto analiz firması 100-1.000 BTC arasında bakiyesi olan adres sayısının yükseliş trendinde olmaya devam ettiğini söylüyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

100 ila 1.000 BTC arasında tutan Bitcoin adreslerinin sayısı son beş hafta içinde önemli ölçüde arttı. Beş hafta öncesine kıyasla bu balina adreslerinden 254 tane daha var ve bu kısa sürede %1.9’luk kayda değer bir artış.

Kaynak: Santiment/Twitter

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Santiment Gözleri SHIB ve Bu 2 Coin’e Çevirdi: İzlemelisiniz!