Santiment: Şimdi Alınacak Metaverse Coinler Bunlar!

Emre Borsan
Emre Borsan 1 hafta önce
1.619 görüntülenme
Santiment: Şimdi Alınacak Metaverse Coinler Bunlar!

Altcoin fiyatları, 2023’e güçlü bir başlangıç ​​yaptıktan sonra sıfırlandı. Santiment, yatırımcıların alınabileceği metaverse coinler için liste yaptı.

Altcoinlerin pazar hakimiyeti azaldı

Kripto piyasasında fiyatlar, yıla sıcak bir başlangıç ​​yapmanın ardından bir miktar sıfırlandı. Bu özellikle altcoinler için geçerlidir. CoinMarketCap, altcoinlerin pazar hakimiyetinin son 24 saatte %0,19 azaldığını gösteriyor. Şu anda, Bitcoin’in (BTC) pazar hakimiyeti %41,40 seviyesinde bulunuyor.

Santiment: Şimdi Alınacak Metaverse Coinler Bunlar!

Blockchain analitik firması Santiment, dün yatırımcıların portföylerini düşük MVRV’ye sahip altcoinlerde pozisyon açmak için yeniden tahsis etmeyi faydalı bulabileceklerini tweetledi. Düşük MVRV’ye sahip altcoinler, daha önce bu belirli altcoinlerde pozisyon açmış olan ve bu pozisyonları açık tutmaya devam eden traderların ve yatırımcıların ‘su altında’ olduğunu gösterir.

Şirketin yayınladığı metaverse coinler

Santiment tweet’inde Apecoin (APE), Decentraland (MANA) ve The SandBox’ın (SAND) takip edilmesi gereken iyi metaverse coinler olabileceğini paylaştı. Analitik firmasına göre, APE’nin 1 yıllık MVRV’si +%16’da. Bu arada, MANA ve SAND için 1 yıllık MVRV sırasıyla -%60 ve -%33’tür.

Tweet ayrıca MANA, APE ve SAND’ın potansiyel uzun vadeli risk ve getirilerinin bir grafiğini de içeriyordu. Grafik, SAND’ın tweet’te vurgulanan üç kripto para arasında en az riskli uzun vadeli yatırım olduğunu gösteriyor.

Santiment: Şimdi Alınacak Metaverse Coinler Bunlar!

MANA, SAND’a benzer şekilde, MVRV’si 0’ın altında olduğu göz önüne alındığında, bir sonraki en düşük uzun vadeli yatırım riskine sahip altcoindir. Bu arada, APE, +%16’lık düşük, ancak yine de pozitif MVRV’si göz önüne alındığında, üçü arasında en riskli uzun vadeli yatırımdır.

Basın zamanında, üç altcoinin de fiyatları düştü. Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere SAND’ın fiyatı %2,66 düştü ve 0,68 dolardan işlem görüyor. APE %6,03’lük artışla 4.92 dolardan işlem görürken MANA, %4,77’lik düşüşle 0,62 dolardan işlem görüyor.

ApeCoin ilk 10’a girdi

Tanınmış NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club’ın kripto para tokeni olan ApeCoin (APE), Shiba Inu coin (SHIB) ile birlikte en iyi 500 Ethereum (ETH) cüzdanı arasında işlem hacmine göre ilk 10’a girdi. Kripto para biriminin balina ticareti lider tablosunda lider konuma ilerlemesine ilişkin bilgiler, kripto analitik platformu WhaleStats tarafından tweetlendi.

Daha önce yayınlanan bir tweet’te WhaleStats, APE’ye ek olarak, en çok satın alınanlar arasında yer alan bir dizi başka önemli kripto varlığı olduğunu açıklamıştı.

Santiment: Şimdi Alınacak Metaverse Coinler Bunlar!

Buna ek olarak, APE ve SHIB’in ilk 10 listesine tırmanması, en çok satılan coinler arasında yer almalarına bağlanmıştır. Bununla birlikte, USDC, USDT ve türevleri gibi USD destekli sabit paralar, bu yazının yazıldığı tarihte bu listedeki madeni paraların kabaca yarısını oluşturuyor.

ApeCoin’in piyasa performansı, Ethereum balinalarının birçok faaliyetine rağmen oldukça durgun. InvestorObserver’a göre, diğer kripto para birimlerinin oynaklığı ile karşılaştırıldığında, ApeCoin (APE) ortalamaya yakın bir oynaklık düzeyi gördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Yatırım Firması: 1 Trilyona Bitcoin Değil, Bu Altcoin Ulaşacak!
Yatırım Firması: 1 Trilyona Bitcoin Değil, Bu Altcoin Ulaşacak! Bu altcoinin önümüzdeki birkaç yıl içinde veya bir sonraki boğa döngüsünde Bitcoin ile yer değiştirebileceği tartışması devam ediyor. Bitcoin yerini bu altcoine kaptırabilir Yılbaşından bugüne performans ve tüm zamanların en yüksek seviyelerinden (ATH’ler) geri çekilmelerine dayanarak, Bitcoin...
Emre Borsan 1 hafta önce